DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel

Döcögősen kezdett, majd lazán győzött a Juventus

A Juventus 3-0-ra legyőzte a Sassuolót az olasz labdarúgó-bajnokság 23. fordulójában. A zöld-feketék nagyon lendületesen kezdték a mérkőzést, ám az első gól mégis a torinóiak szerezték Sami Khedira révén. A második félidőben Cristiano Ronaldo egy szögletből fejjel duplázta meg csapata előnyét, a végeredményt pedig a csereként beállt Emre Can alakította ki első labdaérintéséből. Massimiliano Allegri legényei így már 11 ponttal vezetik a Serie A-t.

Fotó: Reuters

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

SERIE A TIM, 23. FORDULÓ
SASSUOLO - JUVENTUS 0-3
Helyszín: Mapei Stadium. Reggio Emilia. játékvezető: Paolo Silvio Mazzoleni.
Sassuolo: Consigli - Lirola, Magnani, Peluso, Rogerio - Bourabia (Magnanelli, 79.), Sensi, Locatelli - Berardi, Babacar (59.), Djuricsics (Matri, 56.). Vezetőedző: Roberto De Zerbi
Juventus: Szczesny - De Sciglio, Cáceres, Rugani, Alex Sandro - Khedira (Bentancur, 66.), Pjanic, Matuidi (Can, 85.) - Bernardeschi (Dybala, 83.), Mandzukic, Cristiano Ronaldo. Vezetőedző: Massimiliano Allegri.
Gólszerző: Khedira (23.) Cristiano Ronaldo (70.) Emre Can (86.)

20. Chievo 23 1 9 13 19-47 9

90+6. perc - Vége a találkozónak.

Öt perc a ráadás.

86. perc - GÓÓÓÓL! A csereként beállt Emre Can első labdaérintéséből gólt szerzett. Cristiano Ronaldo gyorsított föl, majd továbbtette a Cannak, aki egyből visszalőtte a hosszúba a labdát. 0-3

82. perc - A második gól óta leült a mérkőzés, érezhető, hogy a Sassuolo egyre kevésbé hisz a pontszerzésben.

70. perc -  GÓÓÓL! Ott a második! A remekül középre tekert szögletnél Cristiano Ronaldo előzte meg emberét, illetve a kapust is és a hálóba bólintott. 0-2

66. perc - Az oldalsó szabadrúgást Mandzukic fejelte vissza De Scigliónak, aki állítgatás nélkül tárazott, de mellé ment a labda.

63. perc - Bourabia elé pattant valahogy a labda a tizenhatoosn belül, de rosszul találta el, így oda a lehetőség.

55. perc - Szczesny nagyon rosszul jött kapupjából, így az üresen maradt kapuba próbált 40 méterről betalálni a hazaiak támadója, de mellé gurult a labda.

52. perc - Cristiano Ronaldo kapott egy kiugratást, majd a kapus mellett eltolva a labdát a kapuba lőtt, de les miatt érvénytelenítették a találatot.

19:05 - Elindult a második félidő!

45+3. perc - Véget ért az első játékrész.

45+2. perc
- Bernardeschi lövését Consigli megint rossz helyre ütötte, az ezt követő beadásra Khedira tisztán érkezett, de centikkel mellé fejelt.

Három perc lesz a ráadás.

35. perc - A gól óta inkább a torinóiak uralják a játékot, ám veszélyes lehetőség nem alakult ki.

23. perc - GÓÓÓL! Vezet a Juventus! Consigli hatalmas hibát vétett azzal, hogy odaívelte Cristiano Ronaldónak a labdát, a portugál a visszapasszt középre lőtte, de a kapusról kipattanó labdát Khedira passzolta az üres kapuba. 0-1

19. perc - Egy kis rövidzárlat adódott a zöld-feketék védelmében, Matuidi próbákozott rögtön, de egy jó 2 méterrel mellé célzott.

15. perc - Locatelli kínálta meg kőkeményen Szczesnyt, de a kapus szögletre ütötte a felső sarokba tartó lövést.

12. perc - Sokkal jobban kedzi a mérkőzést a Sassuolo. Folyamatosan nyomnak a hazaiak, a vendégeknek pedig még komoly helyzetük sem volt.

4. perc - Hatalmas hiba a Juventus védelmében, Djuricsics csapott le a labdára és eltolta azt Szczesny mellett. A kapus ujjheggyel beleütött a labdába és elkaszálta a támadót, de videóbírózás után elmaradt a büntető.

18:01 - Elindult a mérkőzés!

Megtekintések száma: 647 2019-02-10 20:00:23