Napi TV műsor (2014. augusztus 30., szombat)
Digi Sport 1
00:40 Reggeli Start
válogatás 
06:55 Reggeli Start
válogatás 
07:55 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
08:05 Labdarúgás
Bajnokok Ligája, play-off, összefoglaló, ism. 
09:15 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
09:25 Félelem nélkül
autósmagazin 
09:55 Motorsport
Moto3, Brit Nagydíj, 3. szabadedzés 
É
L
Ő
10:50 Motorsport
MotoGP, Brit Nagydíj, 3. szabadedzés 
É
L
Ő
11:50 Motorsport
Moto2, Brit Nagydíj, 3. szabadedzés 
É
L
Ő
12:45 Labdarúgás
 
13:00 Labdarúgás
Premier League, felvezető magazin, ism. 
13:30 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
13:40 Labdarúgás
Premier League, Burnley-Manchester United 
É
L
Ő
15:40 Labdarúgás
Premier League, Manchester City-Stoke City 
É
L
Ő
18:10 Labdarúgás
Premier League, Everton-Chelsea 
É
L
Ő
20:40 Labdarúgás
Serie A, AS Roma-Fiorentina 
É
L
Ő
22:45 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
23:00 Labdarúgás
Serie A, Chievo-Juventus, ism. 
Digi Sport 2
00:05 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
06:30 Labdarúgás
Európa Liga, play-off, 1. mérkőzés, Tottenham-Limasszol, ism. 
08:20 Labdarúgás
Ligue 1, Olympique Marseille-Nice, ism. 
10:10 Premier League Magazin, ism.
 
11:10 A Premier League világa, ism.
 
11:40 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
11:50 Labdarúgás
Premier League, felvezető magazin 
12:20 Kibicek
Vitray Tamás műsora, ism. 
13:20 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
13:30 Motorsport
Moto3, Brit Nagydíj, időmérő edzés 
É
L
Ő
14:25 Motorsport
MotoGP, Brit Nagydíj, 4. szabadedzés 
É
L
Ő
15:05 Motorsport
MotoGP, Brit Nagydíj, időmérő edzés 
É
L
Ő
15:55 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
16:00 Motorsport
Moto2, Brit Nagydíj, időmérő edzés 
É
L
Ő
16:55 Go Bike Magazin
 
17:25 Labdarúgás
 
17:45 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
17:55 Labdarúgás
Serie A, Chievo-Juventus 
É
L
Ő
20:00 Labdarúgás
Ligue 1, Nantes-Montpellier 
É
L
Ő
22:05 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
22:20 Labdarúgás
Premier League, Burnley-Manchester United, ism. 
DIGI Sport 1 élő műsor
09:55
Motorsport
Moto3, Brit Nagydíj, 3. szabadedzés A program élőben látható
10:50
Motorsport
MotoGP, Brit Nagydíj, 3. szabadedzés A program élőben látható
11:50
Motorsport
Moto2, Brit Nagydíj, 3. szabadedzés A program élőben látható
13:40
Labdarúgás
Premier League, Burnley-Manchester United A program élőben látható
15:40
Labdarúgás
Premier League, Manchester City-Stoke City A program élőben látható
18:10
Labdarúgás
Premier League, Everton-Chelsea A program élőben látható
20:40
Labdarúgás
Serie A, AS Roma-Fiorentina A program élőben látható
DIGI Sport 2 élő műsor
13:30
Motorsport
Moto3, Brit Nagydíj, időmérő edzés A program élőben látható
14:25
Motorsport
MotoGP, Brit Nagydíj, 4. szabadedzés A program élőben látható
15:05
Motorsport
MotoGP, Brit Nagydíj, időmérő edzés A program élőben látható
16:00
Motorsport
Moto2, Brit Nagydíj, időmérő edzés A program élőben látható
17:55
Labdarúgás
Serie A, Chievo-Juventus A program élőben látható
20:00
Labdarúgás
Ligue 1, Nantes-Montpellier A program élőben látható
DIGI Sport © 2010-2014 - Minden jog fenntartva. - Felhasználási szabályzat - Általános hirdetési feltételek
Tilos a digisport.hu tartalma bármely részének vagy egészének a szerző, illetve a kiadó írásbeli engedélye nélküli újraközlése.