Napi TV műsor (2018. július 19., csütörtök)
Digi Sport 1
01:05 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
06:40 Tenisz
WTA-torna, Bukarest, ism. 
08:40 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
08:45 A nap hőse
 
08:55 Tenisz
WTA-torna, Bukarest, ism. 
10:55 Kosárlabda
Euroliga, Panathinaikosz - Barcelona, ism. 
12:45 Kosárlabda
Euroliga, Anadolu Efes - Crvena zvezda, ism. 
14:40 Kosárlabda
Euroliga, Valencia - Fenerbahce, ism. 
16:20 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
16:30 Sárkányhajó-világbajnokság
 
É
L
Ő
18:00 Tenisz
WTA-torna, Bukarest 
É
L
Ő
22:00 Lovasíjászat
világbajnokság, ism. 
23:45 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
23:55 Kosárlabda
Euroliga, Bamberg - Himki Moszkva, ism. 
Digi Sport 2
00:40 Sárkányhajó-világbajnokság, ism.
 
06:35 Autósport
Euroformula Open, Hungaroring, 1. futam, ism. 
07:20 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
07:25 A nap hőse
 
07:35 Autósport
GT Open, Hungaroring, 1. futam, ism. 
08:55 Autósport
Euroformula Open, Hungaroring, 2. futam, ism. 
09:40 Autósport
GT Open, Hungaroring, 2. futam, ism. 
10:50 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
10:55 Kosárlabda
Euroliga, Brose Bamberg - Himki Moszkva, ism. 
13:00 Lovassport
Díjugratás, Kecskemét, ism. 
14:00 Tenisz
WTA-torna, Bukarest 
É
L
Ő
18:00 Kosárlabda
Euroliga, Panathinaikosz - Barcelona, ism. 
19:50 A nap hőse
 
20:00 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
20:10 Köz/vetítők
A sportos filmmagazin - válogatás 
20:40 Sárkányhajó-világbajnokság, ism.
 
22:10 Szélkakas
Ligue 1 Magazin, ism. 
23:10 Labdarúgás
Ligue 1, Rennes - PSG, ism. 
Digi Sport 3
00:05 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
00:15 Tenisz
WTA-torna, Bukarest, ism. 
07:00 Sárkányhajó-világbajnokság, ism.
 
08:30 Szélkakas
Ligue 1 Magazin, ism. 
09:30 Labdarúgás
Ligue 1, St. Étienne - AS Monaco, ism. 
11:15 Labdarúgás
Ligue 1, Rennes - PSG, ism. 
13:00 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
13:05 A nap hőse
 
13:15 Labdarúgás
Ligue 1, Nice - Bordeaux, ism. 
15:00 Labdarúgás
Ligue 1, Lyon - Marseille, ism. 
16:50 Labdarúgás
Ligue 1, összefoglaló, ism. 
17:45 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
17:55 Amerikai futball
HFL, döntő, Budapest Wolves - Miskolc Steelers, ism. 
21:55 Röplabda
férfi Bajnokok Ligája, döntő, Zenit Kazany - Lube Civitanova, ism. 
DIGI Sport 1 ÉLŐ műsor
16:30
Sárkányhajó-világbajnokság
A program élőben látható
18:00
Tenisz
WTA-torna, Bukarest A program élőben látható
DIGI Sport 2 ÉLŐ műsor
14:00
Tenisz
WTA-torna, Bukarest A program élőben látható
DIGI Sport 3 ÉLŐ műsor
Ezen a napon nincs élő program.
DIGI Sport © 2010-2018 - Minden jog fenntartva. - Felhasználási szabályzat - Általános hirdetési feltételek
Tilos a digisport.hu tartalma bármely részének vagy egészének a szerző, illetve a kiadó írásbeli engedélye nélküli újraközlése.