Napi TV műsor (2016. december 10., szombat)
Digi Sport 1
00:50 Reggeli Start
válogatás 
06:55 Reggeli Start
válogatás 
07:55 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
08:05 A nap hőse
 
08:15 Labdarúgás
skót Premiership, Patrick Thistle-Celtic, ism. 
10:05 Kosárlabda
férfi Euroliga, Baskonia Vitoria Gasteiz-Darussafaka Dogus Istanbul, ism. 
11:50 Kosárlabda
férfi Euroliga, Panathinaikosz-Galatasaray, ism. 
13:35 Félelem nélkül
autósmagazin, ism. 
14:25 Labdarúgás
Ligue 1, pótolt meccs, Dijon-Olympique Marseille 
É
L
Ő
16:35 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
16:45 A nap hőse
 
16:55 Kézilabda
SEHA Liga, PPD Zagreb-Telekom Veszprém 
É
L
Ő
18:35 K-1
Glory-sorozat, Németország, felv. 
20:40 Labdarúgás
Serie A TIM, Sampdoria-Lazio 
É
L
Ő
22:45 Megint mesélek
Vitray Tamás műsora, ism. 
23:45 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
Digi Sport 2
00:50 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
07:00 Labdarúgás
Európa Liga, összefoglaló, ism. 
07:35 Labdarúgás
Európa Liga, Villarreal-Steaua Bucuresti, ism. 
09:35 Labdarúgás
Európa Liga, Feyenoord-Fenerbahce, ism. 
11:30 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
11:40 Labdarúgás
Európa Liga, Southampton-Hapoel Beer Sheva, ism. 
13:45 Labdarúgás
Európa Liga, Astra-AS Roma, ism. 
15:35 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
15:45 Vízilabda
férfi Euro Kupa, negyeddöntő, visszavágó, FTC-PQS Waterpolo - Primorje Rijeka 
É
L
Ő
17:30 Autósport
Gymkhana 2016, összefoglaló, ism. 
17:55 Labdarúgás
Serie A TIM, Crotone-Pescara 
É
L
Ő
19:55 Labdarúgás
Ligue 1, Lille-Montpellier 
É
L
Ő
22:00 K-1
Glory-sorozat, Németország 
É
L
Ő
Digi Sport 3
06:55 Szélkakas
Ligue 1 Magazin, ism. 
07:55 Labdarúgás
Ligue 1, Dijon-Olympique Marseille, ism. 
09:45 Kézilabda
Bundesliga, Füchse Berlin-Melsungen, ism. 
11:15 Kézilabda
SEHA Liga, Telekom Veszprém-Vardar Szkopje, ism. 
13:00 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
13:10 A nap hőse
 
13:20 Labdarúgás
Európa Liga, összefoglaló, ism. 
13:55 Rögbi
Bajnokok Kupája, Ulster Rugby-ASM Clermont Auvergne 
É
L
Ő
15:55 Serie A TIM Magazin, ism.
 
16:55 Labdarúgás
Ligue 1, Bordeaux-Monaco 
É
L
Ő
19:00 Vitorlázás
Vendée Globe, heti összefoglaló 
19:15 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
19:25 Vízilabda
férfi Bajnokok Ligája, Olympique Nice - A-HÍD OSC-Újbuda 
É
L
Ő
20:55 Labdarúgás
argentin bajnokság, San Lorenzo-Union 
É
L
Ő
23:00 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
23:10 Kézilabda
SEHA Liga, PPD Zagreb-Telekom Veszprém, ism. 
DIGI Sport 1 ÉLŐ műsor
14:25
Labdarúgás
Ligue 1, pótolt meccs, Dijon-Olympique Marseille A program élőben látható
16:55
Kézilabda
SEHA Liga, PPD Zagreb-Telekom Veszprém A program élőben látható
20:40
Labdarúgás
Serie A TIM, Sampdoria-Lazio A program élőben látható
DIGI Sport 2 ÉLŐ műsor
15:45
Vízilabda
férfi Euro Kupa, negyeddöntő, visszavágó, FTC-PQS Waterpolo - Primorje Rijeka A program élőben látható
17:55
Labdarúgás
Serie A TIM, Crotone-Pescara A program élőben látható
19:55
Labdarúgás
Ligue 1, Lille-Montpellier A program élőben látható
22:00
K-1
Glory-sorozat, Németország A program élőben látható
DIGI Sport 3 ÉLŐ műsor
13:55
Rögbi
Bajnokok Kupája, Ulster Rugby-ASM Clermont Auvergne A program élőben látható
16:55
Labdarúgás
Ligue 1, Bordeaux-Monaco A program élőben látható
19:25
Vízilabda
férfi Bajnokok Ligája, Olympique Nice - A-HÍD OSC-Újbuda A program élőben látható
20:55
Labdarúgás
argentin bajnokság, San Lorenzo-Union A program élőben látható
DIGI Sport © 2010-2016 - Minden jog fenntartva. - Felhasználási szabályzat - Általános hirdetési feltételek
Tilos a digisport.hu tartalma bármely részének vagy egészének a szerző, illetve a kiadó írásbeli engedélye nélküli újraközlése.