Napi TV műsor (2017. november 13., hétfõ)
Digi Sport 1
00:35 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
06:55 Reggeli Start
(benne Sport 24) 
É
L
Ő
08:30 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
08:40 Tenisz
ATP-világbajnokság, London, ism. 
12:40 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
12:50 Labdarúgás
Ligue 1, összefoglaló, ism. 
13:45 Röplabda
Bajnokok Ligája, Conegliano - Békéscsaba, ism. 
15:00 Tenisz
ATP-világbajnokság, London 
É
L
Ő
17:00 A nap hőse
 
17:10 Labdarúgás
Serie A TIM, Genoa - Sampdoria, ism. 
19:00 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
É
L
Ő
19:20 Vízilabda
Bajnokok Ligája, OSC - Hannover, ism. 
21:00 Tenisz
ATP-világbajnokság, London 
É
L
Ő
23:00 Tenisz
WTA Magazin, ism. 
Digi Sport 2
07:00 Rögbi
Olaszország - Fidzsi, ism. 
08:55 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
09:00 Kézilabda
Bundesliga, Göppingen - Magdeburg, ism. 
10:35 A nap hőse
 
10:45 Reggeli Start, ism.
 
12:10 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
12:15 A nap hőse
 
12:25 Labdarúgás
felkészülési mérkőzés, Spanyolország - Costa Rica, ism. 
14:15 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
14:25 A nap hőse
 
14:35 Labdarúgás
Ligue 1, Angers - PSG, ism. 
16:25 Labdarúgás
UEFA Európa Liga, összefoglaló, ism. 
17:00 Tenisz
Fed Kupa, döntő, Fehéroroszország - Egyesült Államok, ism. 
21:20 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
21:40 Kosárlabda
Euroliga, Unicaja Málaga - Crvena zvezda, ism. 
23:15 Motorsport
MAXXIS FIM Enduro-világbajnokság, Németország, összefoglaló 
23:45 Tenisz
ATP-világbajnokság, London, ism. 
Digi Sport 3
06:50 Kosárlabda
Euroliga, Olympiakosz - Panathinaikosz, ism. 
08:25 Kosárlabda
Euroliga, Himki Moszkva - Baskonia, ism. 
10:00 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
10:05 Kosárlabda
Euroliga, Barcelona - Anadolu Efes, ism. 
11:40 A nap hőse
 
11:50 Kosárlabda
Euroliga, Olimpia Milano - Zalgiris Kaunas, ism. 
13:25 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
13:35 Reggeli Start, ism.
 
15:00 Kosárlabda
Európa Kupa, Falco - Nyizsnyij Novgorod, ism. 
16:35 Kosárlabda
Európa Kupa, Körmend - Balkan, ism. 
18:10 K-1
Glory-sorozat, Kanton, Superfight Series, ism. 
20:30 K-1
Glory-sorozat, Kanton, ism. 
22:25 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
22:45 Rögbi
Olaszország - Fidzsi, ism. 
DIGI Sport 1 ÉLŐ műsor
14:55
Labdarúgás
Serie A TIM, Bologna - Sampdoria A program élőben látható
17:55
Labdarúgás
Serie A TIM, Chievo - SPAL A program élőben látható
20:25
Labdarúgás
Serie A TIM, Cagliari - Internazionale A program élőben látható
DIGI Sport 2 ÉLŐ műsor
14:00
Tenisz
Davis Kupa, döntő, Franciaország - Belgium A program élőben látható
17:55
Labdarúgás
Serie A TIM, Sassuolo - Hellas Verona A program élőben látható
20:00
Labdarúgás
Ligue 1, Caen - Bordeaux A program élőben látható
DIGI Sport 3 ÉLŐ műsor
14:55
Rögbi
Olaszország - Dél-Afrika A program élőben látható
16:55
Labdarúgás
Ligue 1, Rennes - Nantes A program élőben látható
20:25
Labdarúgás
belga bajnokság, Waasland-Beveren - Charleroi A program élőben látható
DIGI Sport © 2010-2017 - Minden jog fenntartva. - Felhasználási szabályzat - Általános hirdetési feltételek
Tilos a digisport.hu tartalma bármely részének vagy egészének a szerző, illetve a kiadó írásbeli engedélye nélküli újraközlése.