Napi TV műsor (2017. november 15., szerda)
Digi Sport 1
00:55 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
01:15 Reggeli Start
válogatás 
06:55 Reggeli Start
(benne Sport 24) 
É
L
Ő
08:30 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
08:40 Tenisz
ATP-világbajnokság, London, ism. 
12:40 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
12:50 Kézilabda
Bundesliga, Leipzig - Rhein-Neckar Löwen, ism. 
14:30 Félelem nélkül
autósmagazin, ism. 
15:00 Tenisz
ATP-világbajnokság, London 
É
L
Ő
17:05 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
17:15 Kosárlabda
Európa Kupa, Körmend - Balkan, ism. 
18:50 Rögbi
Franciaország - Új-Zéland, ism. 
20:40 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
É
L
Ő
21:00 Tenisz
ATP-világbajnokság, London 
É
L
Ő
23:00 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
23:20 Kosárlabda
Euroliga, Brose Bamberg - Barcelona, ism. 
Digi Sport 2
00:00 Tenisz
ATP-világbajnokság, London, ism. 
06:40 Kosárlabda
Euroliga, Baskonia - Real Madrid, ism. 
08:25 Kosárlabda
Euroliga, Panathinaikosz - Himki Moszkva, ism. 
10:10 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
10:15 Labdarúgás
Ligue 1, összefoglaló, ism. 
11:10 Reggeli Start, ism.
 
12:35 Autósport
GT Open, Barcelona, 2. futam, ism. 
13:45 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
13:55 Rögbi
Bajnokok Kupája, Leinster - Montpellier, ism. 
15:50 Labdarúgás
Ligue 1, Angers - PSG, ism. 
17:40 Labdarúgás
Ligue 1, St. Étienne - Lyon, ism. 
19:35 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
É
L
Ő
19:55 Kosárlabda
Euroliga, Brose Bamberg - Barcelona 
É
L
Ő
21:50 Autósport
IndyCar, Sonoma, ism. 
Digi Sport 3
00:20 Kézilabda
Bundesliga, Göppingen - Magdeburg, ism. 
07:00 Labdarúgás
felkészülési mérkőzés, Spanyolország - Costa Rica, ism. 
08:50 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
08:55 K-1
Glory-sorozat, Kanton, Superfight Series, ism. 
11:15 K-1
Glory-sorozat, Kanton, ism. 
13:10 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
13:20 Go Bike Magazin, ism.
 
13:50 A nap hőse - Gála, ism.
 
14:20 Reggeli Start, ism.
 
15:45 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
15:55 Autósport
FIA F3, Hockenheim, 1. futam, ism. 
16:50 Autósport
FIA F3, Hockenheim, 2. futam, ism. 
17:45 Autósport
FIA F3, Hockenheim, 3. futam, ism. 
18:40 Kosárlabda
Euroliga, Fenerbahce - Olympiakosz 
É
L
Ő
20:35 Kosárlabda
Euroliga, Valencia - Olimpia Milano 
É
L
Ő
22:30 Atlétika
Diamond League, Brüsszel, ism. 
DIGI Sport 1 ÉLŐ műsor
14:55
Labdarúgás
Serie A TIM, Bologna - Sampdoria A program élőben látható
17:55
Labdarúgás
Serie A TIM, Chievo - SPAL A program élőben látható
20:25
Labdarúgás
Serie A TIM, Cagliari - Internazionale A program élőben látható
DIGI Sport 2 ÉLŐ műsor
14:00
Tenisz
Davis Kupa, döntő, Franciaország - Belgium A program élőben látható
17:55
Labdarúgás
Serie A TIM, Sassuolo - Hellas Verona A program élőben látható
20:00
Labdarúgás
Ligue 1, Caen - Bordeaux A program élőben látható
DIGI Sport 3 ÉLŐ műsor
14:55
Rögbi
Olaszország - Dél-Afrika A program élőben látható
16:55
Labdarúgás
Ligue 1, Rennes - Nantes A program élőben látható
20:25
Labdarúgás
belga bajnokság, Waasland-Beveren - Charleroi A program élőben látható
DIGI Sport © 2010-2017 - Minden jog fenntartva. - Felhasználási szabályzat - Általános hirdetési feltételek
Tilos a digisport.hu tartalma bármely részének vagy egészének a szerző, illetve a kiadó írásbeli engedélye nélküli újraközlése.