Napi TV műsor (2017. december 06., szerda)
Digi Sport 1
00:00 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
00:20 Reggeli Start
válogatás 
06:55 Reggeli Start
(benne Sport 24) 
É
L
Ő
08:30 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
08:40 Kosárlabda
Euroliga, CSZKA Moszkva - Barcelona, ism. 
10:25 Kosárlabda
Euroliga, Valencia - Olympiakosz, ism. 
12:10 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
12:15 Kosárlabda
Euroliga, Himki Moszkva - Brose Bamberg, ism. 
14:00 Labdarúgás
skót összefoglaló, ism. 
14:30 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
14:45 Labdarúgás
Spanyol Kupa, Barcelona - Murcia, ism. 
16:35 Labdarúgás
Spanyol Kupa, Real Madrid - Fuenlabrada, ism. 
18:25 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
É
L
Ő
18:45 Röplabda
Challenge Cup, Pénzügyőr - Gazprom-Ugra Szurgut 
É
L
Ő
21:00 K-1
Glory-sorozat, New York, ism. 
23:00 Labdarúgás
belga bajnokság, Zulte Waregem - Gent, ism. 
Digi Sport 2
00:35 Labdarúgás
skót összefoglaló, ism. 
07:00 Labdarúgás
Olasz Kupa, Chievo - Hellas Verona, ism. 
08:50 Labdarúgás
Olasz Kupa, Torino - Carpi, ism. 
10:40 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
10:45 Reggeli Start, ism.
 
12:10 Labdarúgás
Olasz Kupa, Sampdoria - Pescara, ism. 
14:00 Labdarúgás
Serie A TIM, összefoglaló, ism. 
15:30 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
15:40 Labdarúgás
Serie A TIM, AS Roma - SPAL, ism. 
17:30 Labdarúgás
Serie A TIM, Napoli - Juventus, ism. 
19:20 Labdarúgás
UEFA Európa Liga Magazin, ism. 
20:15 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
20:35 Rögbi
Olaszország - Fidzsi, ism. 
22:30 Rögbi
Olaszország - Argentína, ism. 
Digi Sport 3
07:00 Labdarúgás
Angol Ligakupa, Arsenal - Norwich, ism. 
09:25 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
09:30 Labdarúgás
Angol Ligakupa, Swansea - Manchester United, ism. 
11:15 Labdarúgás
Angol Ligakupa, Tottenham - West Ham United, ism. 
13:05 Labdarúgás
Angol Ligakupa, Chelsea - Everton, ism. 
14:55 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
15:05 Reggeli Start, ism.
 
16:30 Labdarúgás
Ligue 1, St. Étienne - Nantes, ism. 
18:20 Labdarúgás
Ligue 1, összefoglaló, ism. 
19:15 Tenisz
Davis Kupa, döntő, Franciaország - Belgium, ism. 
23:15 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
23:35 Tenisz
WTA Magazin, ism. 
DIGI Sport 1 ÉLŐ műsor
14:00
Tenisz
WTA-torna, Bukarest, negyeddöntő A program élőben látható
16:30
Sárkányhajó-világbajnokság
A program élőben látható
18:00
Tenisz
WTA-torna, Bukarest, negyeddöntők A program élőben látható
DIGI Sport 2 ÉLŐ műsor
16:00
Tenisz
WTA-torna, Bukarest, negyeddöntő A program élőben látható
DIGI Sport 3 ÉLŐ műsor
Ezen a napon nincs élő program.
DIGI Sport © 2010-2018 - Minden jog fenntartva. - Felhasználási szabályzat - Általános hirdetési feltételek
Tilos a digisport.hu tartalma bármely részének vagy egészének a szerző, illetve a kiadó írásbeli engedélye nélküli újraközlése.