Napi TV műsor (2017. december 08., péntek)
Digi Sport 1
00:05 Reggeli Start
válogatás 
06:55 Reggeli Start
(benne Sport 24) 
É
L
Ő
08:30 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
08:40 Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Austria Wien - AEK Athén, ism. 
10:30 Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Zorja - Athletic Bilbao, ism. 
12:20 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
12:25 Autósport
FIA F3, Hockenheim, 1. futam, ism. 
13:20 Autósport
FIA F3, Hockenheim, 2. futam, ism. 
14:15 Autósport
FIA F3, Hockenheim, 3. futam, ism. 
15:10 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
15:25 Rögbi
Magyarország - Lettország, ism. 
17:20 Amiről nem beszéltünk
Vitray Tamás műsora 
18:20 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
É
L
Ő
18:40 Csizmaszár
Serie A TIM Magazin 
19:40 Szélkakas
Ligue 1 Magazin 
20:40 Labdarúgás
Ligue 1, Bordeaux - Strasbourg 
É
L
Ő
22:45 Kosárlabda
Euroliga, Crvena zvezda - Anadolu Efes, ism 
Digi Sport 2
07:00 K-1
Glory-sorozat, New York, Superfight Series, ism. 
09:00 K-1
Glory-sorozat, New York, ism. 
11:00 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
11:05 Reggeli Start, ism.
 
12:30 Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Atalanta - Lyon, ism. 
14:25 Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Marseille - Salzburg, ism. 
16:15 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
16:25 Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Rijeka - AC Milan, ism. 
18:15 Labdarúgás
UEFA Európa Liga, összefoglaló, ism. 
18:55 Kosárlabda
Euroliga, Crvena zvezda - Anadolu Efes 
É
L
Ő
20:55 Kosárlabda
Euroliga, Barcelona - Fenerbahce 
É
L
Ő
22:50 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
23:10 Csizmaszár
Serie A TIM Magazin, ism. 
Digi Sport 3
00:35 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
07:00 Labdarúgás
UEFA Európa Liga, összefoglaló, ism. 
07:40 Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Rijeka - AC Milan, ism. 
10:00 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
10:05 Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Crvena zvezda - Köln, ism. 
12:20 Labdarúgás
Serie A TIM, Napoli - Juventus, ism. 
14:10 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
14:20 Labdarúgás
skót bajnokság, összefoglaló, ism. 
14:50 Reggeli Start, ism.
 
16:20 Tenisz
WTA-vb, Szingapúr, páros döntő, ism. 
18:45 Autósport
GT Open, Barcelona, 1. futam, ism. 
20:05 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
20:25 Labdarúgás
belga bajnokság, Waasland-Beveren - Standard Liege 
É
L
Ő
22:30 Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Zorja - Athletic Bilbao, ism. 
DIGI Sport 1 ÉLŐ műsor
12:10
Labdarúgás
Serie A TIM, Hellas Verona - AC Milan A program élőben látható
14:40
Labdarúgás
Serie A TIM, Bologna - Juventus A program élőben látható
17:55
Labdarúgás
Serie A TIM, Benevento - SPAL A program élőben látható
20:40
Labdarúgás
Ligue 1, Lyon - Marseille A program élőben látható
DIGI Sport 2 ÉLŐ műsor
14:55
Labdarúgás
Serie A TIM, Fiorentina - Genoa A program élőben látható
17:00
Labdarúgás
Ligue 1, Nice - Bordeaux A program élőben látható
20:40
Labdarúgás
Serie A TIM, Atalanta - Lazio A program élőben látható
DIGI Sport 3 ÉLŐ műsor
14:25
Labdarúgás
belga bajnokság, Club Brugge - Anderlecht A program élőben látható
17:55
Labdarúgás
belga bajnokság, Charleroi - Genk A program élőben látható
DIGI Sport © 2010-2017 - Minden jog fenntartva. - Felhasználási szabályzat - Általános hirdetési feltételek
Tilos a digisport.hu tartalma bármely részének vagy egészének a szerző, illetve a kiadó írásbeli engedélye nélküli újraközlése.