Napi TV műsor (2018. június 12., kedd)
Digi Sport 1
00:50 Vitorlázás
Mihálkovics Kupa, összefoglaló, ism. 
01:20 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
01:40 Reggeli Start
válogatás 
06:55 Reggeli Start
(benne Sport 24) 
É
L
Ő
08:30 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
08:40 A nap hőse
 
08:50 Rögbi
Magyarország - Lettország, ism. 
10:45 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
10:50 A nap hőse
 
11:00 Tenisz
WTA-torna, 's-Hertogenbosch (benne: Stollár Fanny - Csang Suaj) 
É
L
Ő
19:10 Köz/vetítők
A sportos filmmagazin - Huligánok, ism. 
19:40 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
É
L
Ő
20:00 Első és 10
HFL Magazin 
21:00 Vitorlázás
Mihálkovics Kupa, összefoglaló, ism. 
21:30 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
21:50 Labdarúgás
Spanyol Kupa, Valencia - Las Palmas, ism. 
23:35 Labdarúgás
Spanyol Kupa, Villarreal - Leganés, ism. 
Digi Sport 2
07:00 Kosárlabda
Euroliga, Himki Moszkva - CSZKA Moszkva, ism. 
09:00 Kosárlabda
Euroliga, Real Madrid - Panathinaikosz, ism. 
11:00 Reggeli Start, ism.
 
12:25 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
12:30 A nap hőse
 
12:40 Labdarúgás
Spanyol Kupa, Valencia - Las Palmas, ism. 
14:25 Labdarúgás
Spanyol Kupa, Villarreal - Leganés, ism. 
16:10 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
16:20 A nap hőse
 
16:30 Sporlövészet
Európa-bajnokság, ism. 
18:00 Vízilabda
Bajnokok Ligája, OSC - Brescia, ism. 
19:10 Tenisz
WTA-torna, 's-Hertogenbosch (benne: Stollár, Voracova - Rus, Wacanno) 
É
L
Ő
20:50 Vízilbada
Bajnokok Ligája, OSC - Olympiakosz, ism. 
22:25 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
22:45 Tenisz
WTA-torna, 's-Hertogenbosch, ism. 
Digi Sport 3
07:00 Tenisz
WTA-torna, 's-Hertogenbosch, ism. 
11:00 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
11:05 A nap hőse
 
11:15 Vízilabda
Bajnokok Ligája, OSC - Brescia, ism. 
12:30 Vízilabda
Bajnokok Ligája, OSC - Olympiakosz, ism. 
14:05 Lovaglás
Díjugrató GP, Kecskemét, ism. 
15:05 Köz/vetítők
A sportos filmmagazin - Huligánok, ism. 
15:35 Reggeli Start, ism.
 
17:00 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
17:10 A nap hőse
 
17:20 Lovaglás
Díjugrató GP, Bábolna, ism. 
18:50 Kosárlabda
Euroliga, Himki Moszkva - CSZKA Moszkva, ism. 
20:50 Kosárlabda
Euroliga, Real Madrid - Panathinaikosz, ism. 
22:50 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
23:10 Első és 10
HFL Magazin, ism. 
DIGI Sport 1 ÉLŐ műsor
12:25
Labdarúgás
Serie A TIM, Frosinone - Empoli A program élőben látható
14:55
Labdarúgás
Serie A TIM, Bologna - Torino A program élőben látható
17:55
Labdarúgás
Serie A TIM, Fiorentina - Cagliari A program élőben látható
20:10
Labdarúgás
Serie A TIM, Internazionale - AC Milan A program élőben látható
DIGI Sport 2 ÉLŐ műsor
11:00
Tenisz
WTA-világbajnokság, Szingapúr A program élőben látható
13:30
Tenisz
WTA-világbajnokság, Szingapúr A program élőben látható
14:55
Labdarúgás
Serie A TIM, Parma - Lazio A program élőben látható
17:15
Jégkorong
EBEL, Fehérvár AV19 - Salzburg A program élőben látható
20:55
Labdarúgás
Ligue 1, Nice - Marseille A program élőben látható
DIGI Sport 3 ÉLŐ műsor
13:10
Autósport
EuroFormula Open, Barcelona, 2. futam A program élőben látható
14:55
Labdarúgás
Ligue 1, Montpellier - Bordeaux A program élőben látható
17:00
Labdarúgás
Ligue 1, St. Étienne - Rennes A program élőben látható
19:00
Labdarúgás
török bajnokság, Göztepe - Besiktas A program élőben látható
DIGI Sport © 2010-2018 - Minden jog fenntartva. - Felhasználási szabályzat - Általános hirdetési feltételek
Tilos a digisport.hu tartalma bármely részének vagy egészének a szerző, illetve a kiadó írásbeli engedélye nélküli újraközlése.