Napi TV műsor (2018. június 14., csütörtök)
Digi Sport 1
00:30 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
00:50 Reggeli Start
válogatás 
06:55 Reggeli Start
(benne Sport 24) 
É
L
Ő
08:30 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
08:40 A nap hőse
 
08:50 Rögbi
Magyar bajnokság, döntő, Budapest Exiles - Kecskeméti ARC, ism. 
10:45 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
10:50 A nap hőse
 
11:00 Tenisz
WTA-torna, 's-Hertogenbosch. Benne: Stollár - Riske 
É
L
Ő
19:00 X-Trial-világbajnokság
Toulouse, összefoglaló, ism. 
20:00 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
20:05 Vb 24
A DIGI Sport napi elemző műsora 
É
L
Ő
20:35 Köz/vetítők
A sportos filmmagazin - Rocky II. és III. 
21:05 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
É
L
Ő
21:20 A nap hőse
 
21:30 Autósport
Euroformula Open, Le Castellet, 1. futam, ism. 
22:15 Autósport
EuroFormula Open, Le Castellet, 2. futam, ism. 
23:00 Labdarúgás
Spanyol Kupa, Barcelona - Celta Vigo, ism. 
Digi Sport 2
07:00 Kosárlabda
Euroliga, Real Madrid - Panathinaikosz, ism. 
09:00 Kosárlabda
Euroliga, Himki Moszkva - CSZKA Moszkva, ism. 
11:00 Reggeli Start, ism.
 
12:25 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
12:30 A nap hőse
 
12:40 Labadrúgás
Spanyol Kupa, Barcelona - Celta Vigo, ism. 
14:25 Vb 24
A DIGI Sport napi elemző műsora, ism. 
15:25 Labadrúgás
Spanyol Kupa, Atlético Madrid - Sevilla, ism. 
17:10 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
17:20 A nap hőse
 
17:30 Vízilabda
Bajnokok Ligája, FTC - Busto Verona, ism. 
19:05 Vízilabda
Bajnokok Ligája, Busto Verona - FTC, ism. 
20:35 Vízilabda
Bajnokok Ligája, OSC - Partizan Beograd, ism. 
22:05 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
22:20 Tenisz
WTA-torna, 's-Hertogenbosch, ism. 
Digi Sport 3
01:05 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
07:00 Vb 24
A DIGI Sport napi elemző műsora, ism. 
08:00 Tenisz
WTA-torna, 's-Hertogenbosch, ism. 
11:00 Lovaglás
Díjugrató GP, Kecskemét, ism. 
12:00 Vízilabda
Bajnokok Ligája, OSC - Partizan Beograd, ism. 
13:30 Félelem nélkül
autósmagazin, ism. 
14:00 Reggeli Start, ism.
 
15:25 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
15:35 A nap hőse
 
15:45 Vitorlázás
Mihálkovics Kupa, összefoglaló, ism. 
16:15 Labdarúgás
UEFA Európa Liga, döntő, Atlético Madrid - Marseille, ism. 
19:30 Labdarúgás
UEFA Európa Liga, szezonzáró magazin, ism. 
20:30 Sportlövészet
Európa-bajnokság, ism. 
21:15 Kosárlabda
Euroliga, Real Madrid - Panathinaikosz, ism. 
23:15 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
23:30 Kosárlabda
Euroliga, Himki Moszkva - CSZKA Moszkva, ism. 
DIGI Sport 1 ÉLŐ műsor
12:25
Labdarúgás
Serie A TIM, Frosinone - Empoli A program élőben látható
14:55
Labdarúgás
Serie A TIM, Bologna - Torino A program élőben látható
17:55
Labdarúgás
Serie A TIM, Fiorentina - Cagliari A program élőben látható
20:10
Labdarúgás
Serie A TIM, Internazionale - AC Milan A program élőben látható
DIGI Sport 2 ÉLŐ műsor
11:00
Tenisz
WTA-világbajnokság, Szingapúr A program élőben látható
13:30
Tenisz
WTA-világbajnokság, Szingapúr A program élőben látható
14:55
Labdarúgás
Serie A TIM, Parma - Lazio A program élőben látható
17:15
Jégkorong
EBEL, Fehérvár AV19 - Salzburg A program élőben látható
20:55
Labdarúgás
Ligue 1, Nice - Marseille A program élőben látható
DIGI Sport 3 ÉLŐ műsor
13:10
Autósport
EuroFormula Open, Barcelona, 2. futam A program élőben látható
14:55
Labdarúgás
Ligue 1, Montpellier - Bordeaux A program élőben látható
17:00
Labdarúgás
Ligue 1, St. Étienne - Rennes A program élőben látható
19:00
Labdarúgás
török bajnokság, Göztepe - Besiktas A program élőben látható
DIGI Sport © 2010-2018 - Minden jog fenntartva. - Felhasználási szabályzat - Általános hirdetési feltételek
Tilos a digisport.hu tartalma bármely részének vagy egészének a szerző, illetve a kiadó írásbeli engedélye nélküli újraközlése.