Napi TV műsor (2018. október 12., péntek)
Digi Sport 1
02:40 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
02:55 Reggeli Start
válogatás 
06:55 Reggeli Start
(benne Sport 24) 
É
L
Ő
08:30 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
08:40 A nap hőse
 
08:50 Tenisz
WTA-torna, Hongkong, negyeddöntők 
É
L
Ő
16:00 Labdarúgás
Serie A TIM, összefoglaló, ism. 
17:30 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
É
L
Ő
17:45 Jégkorong
szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék - MAC Újbuda 
É
L
Ő
20:45 Tenisz
ATP 1000-es torna, Sanghaj, ism. 
Digi Sport 2
01:55 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
07:00 Tenisz
ATP 1000-es torna, Sanghaj 
É
L
Ő
16:05 A nap hőse
 
16:15 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
16:25 Kosárlabda
Euroliga, Bayern München - Anadolu Efes, ism. 
18:00 Első és 10 Extra: Training Camp - 3. rész
 
18:30 A nap hőse
 
18:40 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
18:55 Kosárlabda
Euroliga, Himki Moszkva - Olympiakosz 
É
L
Ő
20:40 Tenisz
WTA-torna, Hongkong, ism. 
22:40 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
22:55 Tenisz
WTA-torna, Hongkong, ism. 
Digi Sport 3
00:25 Kosárlabda
Euroliga, CSZKA Moszkva - Barcelona, ism. 
07:00 Első és 10 Extra: Training Camp - 1. rész, ism.
 
07:30 Első és 10 Extra: Training Camp - 2. rész, ism.
 
08:00 Tenisz
WTA-torna, Hongkong 
É
L
Ő
08:50 Kosárlabda
Euroliga, Panathinaikosz - Maccabi Tel-Aviv, ism. 
10:25 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
10:30 A nap hőse
 
10:40 Kosárlabda
Euroliga, Real Madrid - Darüssafaka, ism. 
12:15 Kosárlabda
Euroliga, CSZKA Moszkva - Barcelona, ism. 
13:50 A nap hőse
 
14:00 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
14:10 Reggeli Start, ism.
 
15:35 Első és 10
HFL Magazin, ism. 
16:35 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
16:45 Tenisz
ATP 1000-es torna, Sanghaj, ism. 
18:45 A nap hőse
 
18:55 Kosárlabda
Euroliga, Zalgiris Kaunas - Baskonia 
É
L
Ő
20:40 Kosárlabda
FIBA Európa Kupa, Alba Fehérvár - BC Dnipro, ism. 
22:40 Jégkorong
szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék - MAC Újbuda, ism. 
DIGI Sport 1 ÉLŐ műsor
13:30
Tenisz
WTA-világbajnokság, Szingapúr A program élőben látható
17:50
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora A program élőben látható
19:00
Labdarúgás
Serie A TIM, összefoglaló A program élőben látható
20:25
Labdarúgás
Serie A TIM, Sampdoria - Sassuolo A program élőben látható
DIGI Sport 2 ÉLŐ műsor
18:55
Labdarúgás
török bajnokság, Trabzonspor - Erzurumspor A program élőben látható
DIGI Sport 3 ÉLŐ műsor
Ezen a napon nincs élő program.
DIGI Sport © 2010-2018 - Minden jog fenntartva. - Felhasználási szabályzat - Általános hirdetési feltételek
Tilos a digisport.hu tartalma bármely részének vagy egészének a szerző, illetve a kiadó írásbeli engedélye nélküli újraközlése.