Napi TV műsor (2018. november 08., csütörtök)
Digi Sport 1
00:25 Reggeli Start
válogatás 
00:50 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
06:55 Reggeli Start
(benne Sport 24) 
É
L
Ő
08:30 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
08:40 A nap hőse
 
08:50 Tenisz
ATP 1000-es torna, Párizs, döntő, ism. 
11:45 Tenisz
ATP 1000-es torna, Párizs, összefoglaló, ism. 
12:50 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
12:55 A nap hőse
 
13:05 Labdarúgás
Serie A TIM, Udinese - AC Milan, ism. 
14:55 Labdarúgás
UEFA Európa Liga Magazin, ism. 
15:50 Köz/vetítők
A sportos filmmagazin - A karate kölyök 
16:20 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
16:30 Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Asztana - Jablonec 
É
L
Ő
18:50 Labdarúgás
UEFA Európa Liga, BATE - Chelsea 
É
L
Ő
20:55 Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Betis - AC Milan 
É
L
Ő
23:10 Labdarúgás
UEFA Európa Liga, összefoglaló 
É
L
Ő
23:50 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
Digi Sport 2
07:00 Kosárlabda
női Eurokupa, Szekszárd - Nymburk, ism. 
09:05 Labdarúgás
török bajnokság, Galatasaray - Fenerbahce, ism. 
10:55 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
11:00 A nap hőse
 
11:10 Reggeli Start, ism.
 
12:35 Labdarúgás
török bajnokság, Basaksehir - Besiktas, ism. 
14:30 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
14:35 A nap hőse
 
14:45 Eurostep
Kosárlabda Magazin, ism. 
15:45 Labdarúgás
Ligue 1, összefoglaló, ism. 
16:45 Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Fenerbahce - Anderlecht 
É
L
Ő
18:50 Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Lazio - Marseille 
É
L
Ő
20:55 Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Arsenal - Sporting 
É
L
Ő
23:00 Kosárlabda
Euroliga, Maccabi Tel-Aviv - Real Madrid, felv. 
Digi Sport 3
07:00 Röplabda
férfi MEVZA Kupa, VRC Kazincbarcika - Waldviertel, ism. 
09:10 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
09:15 A nap hőse
 
09:25 Jégkorong
szlovák Extraliga, MAC Újbuda - Zvolen, ism. 
12:05 Jégkorong
szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék - Poprad, ism. 
14:50 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
14:55 A nap hőse
 
15:05 Reggeli Start, ism.
 
16:30 Kosárlabda
férfi Európa Kupa, Alba Fehérvár - Porto, ism. 
18:40 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
18:50 Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Dinamo Kijev - Rennes 
É
L
Ő
20:55 Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Celtic - Leipzig 
É
L
Ő
23:00 Sport 24
A DIGI Sport hírműsora 
23:10 Labdarúgás
UEFA Európa Liga, BATE - Chelsea, ism. 
DIGI Sport 1 ÉLŐ műsor
18:45
Tenisz
ATP-világbajnokság, London A program élőben látható
DIGI Sport 2 ÉLŐ műsor
17:15
Jégkorong
szlovák Extraliga, MAC Újbuda - Nové Zámky A program élőben látható
DIGI Sport 3 ÉLŐ műsor
Ezen a napon nincs élő program.
DIGI Sport © 2010-2018 - Minden jog fenntartva. - Felhasználási szabályzat - Általános hirdetési feltételek
Tilos a digisport.hu tartalma bármely részének vagy egészének a szerző, illetve a kiadó írásbeli engedélye nélküli újraközlése.