rss
Hírek
A Genk 2-0-s győzelmet aratott a Sassuolo vendégeként az Európa Liga csoportkörének hatodik fordulójában, a csütörtökről elhalasztott mérkőzésen.
László Ágnes a Kislány, nagy foci bloggere volt Szombathy Pál műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.
Korhuték Angliában harcolták ki a továbbjutást, csoportelső lett a Fenerbahce, hibátlan mérleggel zárt a Sahtar Doneck, köd miatt maradt...
A Hapoel Beer Sheva együttese 1-1-es döntetlent ért el a Southampton vendégeként a labdarúgó Európa Liga K csoportjának 6. fordulójában....
A már biztos csoportelső Ajax 1-1-es döntetlent ért el a győzelmi kényszerben pályára lépő Standard Liége otthonában, így a holland...
A Fenerbahce egy védelmi hibát kihasználva, Moussa Sow találatával 1-0-ra nyert a Feyenoord otthonában az Európa Liga csoportkörének...
Az AZ Alkmaar együttese saját közönsége előtt aratott 3-2-es sikert a forduló előtt még veretlen Zenit felett a labdarúgó Európa...
A Villarreal hazai pályán 2-1-re nyert a Steaua Bucuresti elleni sorsdöntő összecsapáson az Európa Liga L csoportjának 6. fordulójában....
A Sahtar Donyeck idegenben győzte le 4-2-re a Braga együttesét a labdarúgó Európa Liga csoportkörének 6. fordulójában. Az ukránok...
Európa Liga-dömping lesz ezen a csütörtökön is a DIGI Sporton, a csoportkör 6. fordulójából ugyanis kilenc mérkőzést is ÉLŐben...
Tovább
DIGI Sport 1 ÉLŐ műsor
14:25
Labdarúgás
Ligue 1, pótolt meccs, Dijon-Olympique Marseille A program élőben látható
16:55
Kézilabda
SEHA Liga, PPD Zagreb-Telekom Veszprém A program élőben látható
20:40
Labdarúgás
Serie A TIM, Sampdoria-Lazio A program élőben látható
DIGI Sport 2 ÉLŐ műsor
15:45
Vízilabda
férfi Euro Kupa, negyeddöntő, visszavágó, FTC-PQS Waterpolo - Primorje Rijeka A program élőben látható
17:55
Labdarúgás
Serie A TIM, Crotone-Pescara A program élőben látható
19:55
Labdarúgás
Ligue 1, Lille-Montpellier A program élőben látható
22:00
K-1
Glory-sorozat, Németország A program élőben látható
DIGI Sport 3 ÉLŐ műsor
13:55
Rögbi
Bajnokok Kupája, Ulster Rugby-ASM Clermont Auvergne A program élőben látható
16:55
Labdarúgás
Ligue 1, Bordeaux-Monaco A program élőben látható
19:25
Vízilabda
férfi Bajnokok Ligája, Olympique Nice - A-HÍD OSC-Újbuda A program élőben látható
20:55
Labdarúgás
argentin bajnokság, San Lorenzo-Union A program élőben látható
A Mérkőzés pont
Fenerbahce 6 13
Manchester U. 6 12
Feyenoord 6 7
Zorja L. 6 2
B Mérkőzés pont
APOEL 6 12
Young Boys 6 8
Olympiakosz 6 8
Astana 6 5
C Mérkőzés pont
Saint-Etienne 6 12
Anderlecht 6 11
Mainz 05 6 9
Qabala 6 0
D Mérkőzés pont
Zenit 6 15
AZ Alkmaar 6 8
Maccabi T. 6 7
Dundalk 6 4
E Mérkőzés pont
AS Roma 6 12
Astra 6 8
Viktoria P. 6 6
Austria Wien 6 5
F Mérkőzés pont
Genk 6 12
Athletic B. 6 10
Rapid Wien 6 6
Sassuolo 6 5
G Mérkőzés pont
Ajax 6 14
Celta Vigo 6 9
Standard L. 6 7
Panathinaikosz 6 1
H Mérkőzés pont
Sahtar D. 6 18
Gent 6 8
Braga 6 6
Konyaspor 6 1
I Mérkőzés pont
Schalke 04 6 15
FC K. 6 7
Salzburg 6 7
Nice 6 6
J Mérkőzés pont
Fiorentina 6 13
PAOK 6 10
Qarabag 6 7
Liberec 6 4
K Mérkőzés pont
Sparta Praha 6 12
Southampton 6 8
Internazionale 6 7
Hapoel B. 6 6
L Mérkőzés pont
Osmanlispor 6 10
Villarreal 6 9
FC Zürich 6 6
Steaua B. 6 6
DIGI Sport © 2010-2016 - Minden jog fenntartva. - Felhasználási szabályzat - Általános hirdetési feltételek
Tilos a digisport.hu tartalma bármely részének vagy egészének a szerző, illetve a kiadó írásbeli engedélye nélküli újraközlése.