Meccsek - Európa Liga
Szezonok  
6. Forduló
2016-12-08 Standard Liége 1 - 1 Ajax
2016-12-08 Panathinaikosz 0 - 2 Celta Vigo
2016-12-08 Konyaspor 0 - 1 Gent
2016-12-08 Braga 2 - 4 Sahtar Donyeck
2016-12-08 Salzburg 2 - 0 Schalke 04
2016-12-08 Nice 2 - 1 FC Krasznodar
2016-12-08 Internazionale 2 - 1 Sparta Praha
2016-12-08 Southampton 1 - 1 Hapoel Beer Seva
2016-12-08 Osmanlispor 2 - 0 FC Zürich
2016-12-08 Villarreal 2 - 1 Steaua Bucuresti
2016-12-08 Feyenoord 0 - 1 Fenerbahce
2016-12-08 Zorja Luhanszk 0 - 2 Manchester United
2016-12-08 Young Boys 3 - 0 Astana
2016-12-08 APOEL 2 - 0 Olympiakosz
2016-12-08 Mainz 05 2 - 0 Qabala
2016-12-08 Anderlecht 2 - 3 Saint-Etienne
2016-12-08 AZ Alkmaar 3 - 2 Zenit
2016-12-08 Maccabi Tel-Aviv 2 - 1 Dundalk
2016-12-08 Viktoria Plzen 3 - 2 Austria Wien
2016-12-08 Astra 0 - 0 AS Roma
2016-12-08 Rapid Wien 1 - 1 Athletic Bilbao
2016-12-08 Sassuolo 0 - 2 Genk
2016-12-08 Qarabag 1 - 2 Fiorentina
2016-12-08 PAOK 2 - 0 Liberec
5. Forduló
2016-11-24 AS Roma 4 - 1 Viktoria Plzen
2016-11-24 Austria Wien 1 - 2 Astra
2016-11-24 Genk 1 - 0 Rapid Wien
2016-11-24 Athletic Bilbao 3 - 2 Sassuolo
2016-11-24 Manchester United 4 - 0 Feyenoord
2016-11-24 Fenerbahce 2 - 0 Zorja Luhanszk
2016-11-24 Olympiakosz 1 - 1 Young Boys
2016-11-24 Saint-Etienne 0 - 0 Mainz 05
2016-11-24 Dundalk 0 - 1 AZ Alkmaar
2016-11-24 Celta Vigo 1 - 1 Standard Liége
2016-11-24 Ajax 2 - 0 Panathinaikosz
2016-11-24 Sahtar Donyeck 4 - 0 Konyaspor
2016-11-24 Gent 2 - 2 Braga
2016-11-24 FC Krasznodar 1 - 1 Salzburg
2016-11-24 Schalke 04 2 - 0 Nice
2016-11-24 Liberec 3 - 0 Qarabag
2016-11-24 Fiorentina 2 - 3 PAOK
2016-11-24 Hapoel Beer Seva 2 - 2 Internazionale
2016-11-24 Sparta Praha 1 - 0 Southampton
2016-11-24 Steaua Bucuresti 2 - 1 Osmanlispor
2016-11-24 FC Zürich 1 - 1 Villarreal
2016-11-24 Zenit 2 - 0 Maccabi Tel-Aviv
2016-11-24 Qabala 1 - 3 Anderlecht
2016-11-24 Astana 2 - 1 APOEL
4. Forduló
2016-11-03 Ajax 3 - 2 Celta Vigo
2016-11-03 Panathinaikosz 0 - 3 Standard Liége
2016-11-03 Gent 3 - 5 Sahtar Donyeck
2016-11-03 Braga 3 - 1 Konyaspor
2016-11-03 Schalke 04 2 - 0 FC Krasznodar
2016-11-03 Nice 0 - 2 Salzburg
2016-11-03 Fiorentina 3 - 0 Liberec
2016-11-03 PAOK 0 - 1 Qarabag
2016-11-03 Sparta Praha 2 - 0 Hapoel Beer Seva
2016-11-03 Southampton 2 - 1 Internazionale
2016-11-03 FC Zürich 0 - 0 Steaua Bucuresti
2016-11-03 Villarreal 1 - 2 Osmanlispor
2016-11-03 APOEL 1 - 0 Young Boys
2016-11-03 Qabala 1 - 2 Saint-Etienne
2016-11-03 Anderlecht 6 - 1 Mainz 05
2016-11-03 Zenit 2 - 1 Dundalk
2016-11-03 Maccabi Tel-Aviv 0 - 0 AZ Alkmaar
2016-11-03 Austria Wien 2 - 4 AS Roma
2016-11-03 Astra 1 - 1 Viktoria Plzen
2016-11-03 Athletic Bilbao 5 - 3 Genk
2016-11-03 Sassuolo 2 - 2 Rapid Wien
2016-11-03 Fenerbahce 2 - 1 Manchester United
2016-11-03 Zorja Luhanszk 1 - 1 Feyenoord
2016-11-03 Astana 1 - 1 Olympiakosz
3. Forduló
2016-10-20 Manchester United 4 - 1 Fenerbahce
2016-10-20 Feyenoord 1 - 0 Zorja Luhanszk
2016-10-20 Olympiakosz 4 - 1 Astana
2016-10-20 Young Boys 3 - 1 APOEL
2016-10-20 Saint-Etienne 1 - 0 Qabala
2016-10-20 Mainz 05 1 - 1 Anderlecht
2016-10-20 Dundalk 1 - 2 Zenit
2016-10-20 AZ Alkmaar 1 - 2 Maccabi Tel-Aviv
2016-10-20 AS Roma 3 - 3 Austria Wien
2016-10-20 Viktoria Plzen 1 - 2 Astra
2016-10-20 Genk 2 - 0 Athletic Bilbao
2016-10-20 Rapid Wien 1 - 1 Sassuolo
2016-10-20 Celta Vigo 2 - 2 Ajax
2016-10-20 Standard Liége 2 - 2 Panathinaikosz
2016-10-20 Sahtar Donyeck 5 - 0 Gent
2016-10-20 Konyaspor 1 - 1 Braga
2016-10-20 FC Krasznodar 0 - 1 Schalke 04
2016-10-20 Salzburg 0 - 1 Nice
2016-10-20 Liberec 1 - 3 Fiorentina
2016-10-20 Hapoel Beer Seva 0 - 1 Sparta Praha
2016-10-20 Internazionale 1 - 0 Southampton
2016-10-20 Steaua Bucuresti 1 - 1 FC Zürich
2016-10-20 Osmanlispor 2 - 2 Villarreal
2016-10-20 Qarabag 2 - 0 PAOK
2. Forduló
2016-09-29 Saint-Etienne 1 - 1 Anderlecht
2016-09-29 Zenit 5 - 0 AZ Alkmaar
2016-09-29 Dundalk 1 - 0 Maccabi Tel-Aviv
2016-09-29 Austria Wien 0 - 0 Viktoria Plzen
2016-09-29 AS Roma 4 - 0 Astra
2016-09-29 Athletic Bilbao 1 - 0 Rapid Wien
2016-09-29 Genk 3 - 1 Sassuolo
2016-09-29 Fenerbahce 1 - 0 Feyenoord
2016-09-29 Manchester United 1 - 0 Zorja Luhanszk
2016-09-29 Olympiakosz 0 - 1 APOEL
2016-09-29 Ajax 1 - 0 Standard Liége
2016-09-29 Celta Vigo 2 - 0 Panathinaikosz
2016-09-29 Gent 2 - 0 Konyaspor
2016-09-29 Sahtar Donyeck 2 - 0 Braga
2016-09-29 Schalke 04 3 - 1 Salzburg
2016-09-29 FC Krasznodar 5 - 2 Nice
2016-09-29 Fiorentina 5 - 1 Qarabag
2016-09-29 Liberec 1 - 2 PAOK
2016-09-29 Sparta Praha 3 - 1 Internazionale
2016-09-29 Hapoel Beer Seva 0 - 0 Southampton
2016-09-29 FC Zürich 2 - 1 Osmanlispor
2016-09-29 Steaua Bucuresti 1 - 1 Villarreal
2016-09-29 Qabala 2 - 3 Mainz 05
2016-09-29 Astana 0 - 0 Young Boys
1. Forduló
2016-09-15 Standard Liége 1 - 1 Celta Vigo
2016-09-15 Panathinaikosz 1 - 2 Ajax
2016-09-15 Konyaspor 0 - 1 Sahtar Donyeck
2016-09-15 Braga 1 - 1 Gent
2016-09-15 Salzburg 0 - 1 FC Krasznodar
2016-09-15 Nice 0 - 1 Schalke 04
2016-09-15 PAOK 0 - 0 Fiorentina
2016-09-15 Internazionale 0 - 2 Hapoel Beer Seva
2016-09-15 Southampton 3 - 0 Sparta Praha
2016-09-15 Osmanlispor 2 - 0 Steaua Bucuresti
2016-09-15 Villarreal 2 - 1 FC Zürich
2016-09-15 Feyenoord 1 - 0 Manchester United
2016-09-15 Zorja Luhanszk 1 - 1 Fenerbahce
2016-09-15 Young Boys 0 - 1 Olympiakosz
2016-09-15 APOEL 2 - 1 Astana
2016-09-15 Mainz 05 1 - 1 Saint-Etienne
2016-09-15 Anderlecht 3 - 1 Qabala
2016-09-15 AZ Alkmaar 1 - 1 Dundalk
2016-09-15 Maccabi Tel-Aviv 3 - 4 Zenit
2016-09-15 Viktoria Plzen 1 - 1 AS Roma
2016-09-15 Astra 2 - 3 Austria Wien
2016-09-15 Rapid Wien 3 - 2 Genk
2016-09-15 Sassuolo 3 - 0 Athletic Bilbao
2016-09-15 Qarabag 2 - 2 Liberec
 
DIGI Sport 1 ÉLŐ műsor
14:25
Labdarúgás
Ligue 1, pótolt meccs, Dijon-Olympique Marseille A program élőben látható
16:55
Kézilabda
SEHA Liga, PPD Zagreb-Telekom Veszprém A program élőben látható
20:40
Labdarúgás
Serie A TIM, Sampdoria-Lazio A program élőben látható
DIGI Sport 2 ÉLŐ műsor
15:45
Vízilabda
férfi Euro Kupa, negyeddöntő, visszavágó, FTC-PQS Waterpolo - Primorje Rijeka A program élőben látható
17:55
Labdarúgás
Serie A TIM, Crotone-Pescara A program élőben látható
19:55
Labdarúgás
Ligue 1, Lille-Montpellier A program élőben látható
22:00
K-1
Glory-sorozat, Németország A program élőben látható
DIGI Sport 3 ÉLŐ műsor
13:55
Rögbi
Bajnokok Kupája, Ulster Rugby-ASM Clermont Auvergne A program élőben látható
16:55
Labdarúgás
Ligue 1, Bordeaux-Monaco A program élőben látható
19:25
Vízilabda
férfi Bajnokok Ligája, Olympique Nice - A-HÍD OSC-Újbuda A program élőben látható
20:55
Labdarúgás
argentin bajnokság, San Lorenzo-Union A program élőben látható
A Mérkőzés pont
Fenerbahce 6 13
Manchester U. 6 12
Feyenoord 6 7
Zorja L. 6 2
B Mérkőzés pont
APOEL 6 12
Young Boys 6 8
Olympiakosz 6 8
Astana 6 5
C Mérkőzés pont
Saint-Etienne 6 12
Anderlecht 6 11
Mainz 05 6 9
Qabala 6 0
D Mérkőzés pont
Zenit 6 15
AZ Alkmaar 6 8
Maccabi T. 6 7
Dundalk 6 4
E Mérkőzés pont
AS Roma 6 12
Astra 6 8
Viktoria P. 6 6
Austria Wien 6 5
F Mérkőzés pont
Genk 6 12
Athletic B. 6 10
Rapid Wien 6 6
Sassuolo 6 5
G Mérkőzés pont
Ajax 6 14
Celta Vigo 6 9
Standard L. 6 7
Panathinaikosz 6 1
H Mérkőzés pont
Sahtar D. 6 18
Gent 6 8
Braga 6 6
Konyaspor 6 1
I Mérkőzés pont
Schalke 04 6 15
FC K. 6 7
Salzburg 6 7
Nice 6 6
J Mérkőzés pont
Fiorentina 6 13
PAOK 6 10
Qarabag 6 7
Liberec 6 4
K Mérkőzés pont
Sparta Praha 6 12
Southampton 6 8
Internazionale 6 7
Hapoel B. 6 6
L Mérkőzés pont
Osmanlispor 6 10
Villarreal 6 9
FC Zürich 6 6
Steaua B. 6 6
DIGI Sport © 2010-2016 - Minden jog fenntartva. - Felhasználási szabályzat - Általános hirdetési feltételek
Tilos a digisport.hu tartalma bármely részének vagy egészének a szerző, illetve a kiadó írásbeli engedélye nélküli újraközlése.