LIGUE 1, 30. FORDULÓ
2017. március 19. 23:16, vasárnap

A PSG nyerte meg a rangadót - VIDEÓKKAL

A Paris Saint-Germain ugyan hamar hátrányba került, végül mégis 2-1-re legyőzte a Lyont a francia bajnokság 30. fordulójában. Lacazette vezető gólja után Rabiot egyenlített, majd Draxler szerezte a győztes találatot. A fővárosi együttes sorozatban negyedik bajnokiját nyerte meg.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

PSG-Lyon 2-1 (2-1)
Párizs, játékvezető: Clement Turpin
PSG: Trapp - Aurier, Marquinhos, Thiago Silva, Maxwell - Verratti (Thiago Motta, 89.), Rabiot, Pastore (Lucas Moura, 79.) - Di María, Cavani, Draxler (Matuidi, 54.).
Vezetőedző: Unai Emery.
Lyon: Lopes - Rafael, Yanga-Mbiwa, Diakhaby, Morel - Gonalons, Tolisso - Valbuena (Gezzal, 64.), Fekir, Depay (Cornet, 77.) - Lacazette (Darder, 52.).
Vezetőedző: Bruno Genesio.
Gólszerző: Rabiot (34.), Draxler (40.), ill. Lacazette (6.)

90+4. perc - Vége a mérkőzésnek.

90. perc - Három perc a ráadás.

75. perc - Di María lövése centikkel kerülte el a bal alsó sarkot.

70. perc - Az előző percekben mezőnyben folyt a játék, a kapuk nem forogtak veszélyben.

52. perc - Lacazette hagyja el a pályát, Darder érkezik.

50. perc - Fekir 10 méterről lőtt kapu fölé.

46. perc - Elkezdődött a második félidő.

45+2. perc - Vége a játékrésznek.

45. perc - Egy perc a ráadás.

[RELATED VIDEO:2]

40. perc - Már a PSG vezet! Pastore passza után Draxler 12 méterről lőtt a bal sarokba. 2-1

37. perc - Di María tekerését Lopes látványos vetődéssel tolta oldalra.

[RELATED VIDEO:3]

34. perc - Egyenlített a PSG! Pastore kényszerítőzött Di Maríával, a visszakapott labdát középre adta, az érkező Rabiot pedig a hálóba lőtt. 1-1

19. perc - Aurier beadása után Draxler már lőtt volna, de Rafael kicsúsztatta előle a labdát.

9. perc - Majdnem itt volt a második, de egy újabb szöglet utáni kavarodásnál Maxwell a kapufa segítségével mentett a gólvonalról.

[RELATED VIDEO:4]

6. perc - Vezet a Lyon! Egy balról érkező szögletet Rafael csúsztatott tovább, Lacazette pedig közelről a hálóba bólintott. 0-1

2. perc - Draxler lövése könnyű zsákmány volt Lopesnek.

1. perc - Elkezdődött a mérkőzés.