UEFA Európa Liga
UEFA EURÓPA LIGA, CSOPORTKÖR, 6. FORDULÓ
2017. december 07. 21:00, csütörtök

Rijekában is megégett a Milan! - VIDEÓKKAL

Bár nem volt tétje a Rijeka - Milan mérkőzésnek az UEFA Európa Liga csoportkörének utolsó találkozóján, így is meglepetésnek számít, hogy a hazaiak legyőzték az esélyesebb milánóiakat. Gennaro Gattuso továbbra is vár az első győzelmére a Milan kispadján, míg a horvátok szereztek egy szép estét a kilátogató szurkolóknak, és a csoport harmadik helyén intettek búcsút az EL-nek, az Austria Wien előtt végezve.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA:

UEFA EURÓPA LIGA, D CSOPORT
Rijeka - Milan - 2-0 (1-0)
Helyszín: Rijeka, Stadion HNK Rijeka. Játékvezető: Vad II István.
Rijeka: Sluga - Vesovics, Zuparic, Elez, Zuta - Males, Pavicic - Acosty (Puncec, 76.), Gavranovic (Crnic, 81.), Kvrzic (Mariasz, 86.) - Puljic.
Vezetőedző: Matjaz Kek.
Milan: Stoari - Zapata, Paletta, Romagnoli - Calabria, Zanellato (Abate, 74.), Biglia, Locatelli, Antonelli (Forte, 80.) - Cutrone, André Silva.
Vezetőedző: Gennaro Gattuso.
Gólszerzők: Puljic (7.), Gavranovic (47.)

90+3. perc -
Véget ért a találkozó.

90. perc -
Három percet hosszabított a bíró.

77. perc -
Biglia hasonló helyről végezhetett el pontrúgást, mint az első gólt szerző Puljic, de az argentin lövése ha csak picivel is, de célt tévesztett.

73. perc -
Végre egy Milan helyzetet is láthattunk. Egy remek beadást követően Cutrone fejelt kapura, de túlságosan is lefejelte a labdát a földre, ami a kapu fölött hagyta el a játékteret.

58. perc -
A Milan szögletekből próbált veszélyes szituációt kialakítani, de nem jártak sikerrel a játékosok.

47. perc - GÓÓÓÓÓL! Ott a második Rijeka gól! Kvrzic még éppenhogy elérte a labdát, mielőtt az alapvonalon túl haladt volna, a lapos beadásra pedig Gavranovic érkezett és gurította el a játékszert Stoari mellett. 2-0.
[RELATED VIDEO:2]

20:00 -
Kezdetét vette a második játékrész.

45. perc -
Nem hosszabított a magyar játékvezető, véget ért az első félidő. Reméljük a folytatás izgalmasabb lesz.

39. perc -
Egy védelmi hibát kihasználva Cutrone került ziccerbe, de nagyon közel volt már a kimozduló Sluga, így az olasz egy emeléssel próbálkozott, ami viszont fölé szállt.

32. perc -
Az már a mérkőzés előtt eldőlt, hogy a horvátok már biztosan kiestek a csoportból, a milánóiak pedig a kvartett élén jutottak be a legjobb 32 közé, talán ennek köszönhető, hogy nem látunk komolyabb helyzeteket.

19. perc -
A gól óta főleg a középpályán gyűrik egymást a felek.

7. perc - GÓÓÓÓL! Vezet a Rijeka! Puljic végezhetett el szabadrúgást veszélyes pozícióból, a horvát csatár pedig élt is a lehetőséggel, és védhetetlenül bombázott a kapu jobb oldalába. Stoarinak esélye sem volt. 1-0.