UEFA Európa Liga
UEFA EURÓPA LIGA, 6. FORDULÓ
2017. december 07. 23:00, csütörtök

Győzelemmel jutott tovább a Crvena zvezda - VIDEÓVAL

Küzdelmes, hatalmas taktikai párharcot hozó mérkőzésen végül 1-0-ra nyert a Crvena zvezda a Köln ellen az UEFA Európa Liga csoportkörének záró fordulójában. Bár a szerbeknek egy döntetlen is elég lett volna a továbbjutáshoz, nem bízták a véletlenre a dolgot, és egy gyönyörű támadást követően már a 22. percben beállították a végeredményt. Ezzel a győzelemmel a belgrádiak az Arsenal mögött vívták ki a legjobb 32-ben való szereplés jogát.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA:

UEFA EURÓPA LIGA, H CSOPORT
Crvena zvezda - Köln - 1-0 (1-0)
Helyszín: Belgrád, Stadion Rajko Mitics. Játékvezető: Bobby Madden.
Crvena zvezda: Borjan - Sztojkovics, Le Tallec, Szavics, Rodics - Jovicsics (Pesics, 64.), Donald - Srnics (Gobeljics, 81.), Kanga (Racsics, 89.), Krsticsics - Boakye.
Vezetőedző: Vladan Milojevics.
Köln: Horn - Olkowski (Klunter, 65.), Sörensen, Horn, Rausch - Jojics, Lehmann, Ozcan - Clemens (Ouahim, 71.), Oszako, Guirassy.
Vezetőedző: Stefan Ruthenbeck.
Gólszerző: Srnics (22.)

90+5. perc -
Véget ért a találkozó.

90+1. perc -
Boakye előtt adódott mérkőzéslabda, de a ghánai támadó célt tévesztett.

90. perc - Öt percet hosszabított a játékvezető.

75. perc -
Fegyelmezetten védekezik a hazai csapat, ezt jól mutatja az is, hogy a hat csoportmeccs alatt csupán két gólt kaptak.

63. perc -
Guirassy elé pattant a labda, amit pattanásból el is lőtt a francia, azonban Borjan ügyesen védett.

54. perc -
Oszako került helyzetbe, de a tekerése a kapufa mellett elhaladva hagyta el a játékteret.

22:06 -
Kezdetét vette a második félidő.

45. perc -
A bíró úgy látta, hogy nem szükséges hosszabbítani, így véget ért az első játékrész.

34. perc -
Jojics bombázott a kapura, viszont a hálót csak oldalról sikerült megzörgetni.

27. perc -
Boakye tartotta meg okosan a labdát és tálalt Kanga elé, de a gaboni támadó lövését könnyedén fogta Horn.

22. perc - GÓÓÓÓL! Vezet a Crvena zvezda! Krsticsics remekül ugratta ki Rodicsot, akinek az alacsonyan érkező beadására Srnics érkezett mintaszerűen, és tüzelt igazítás nélkül Horn kapujába. Gyönyörű támadás után 1-0.
[RELATED VIDEO:2]

15. perc -
Most a szerbek előtt adódott lehetőség egy sarokrúgás után, azonban Le Tallec bólintása mellé szállt.

14. perc -
Jojics majdnem megtréfálta honfitársait, viszont lövése középre tartott, így könnyedén fogta azt a hazaiak kapusa.

13. perc -
Egy szögletet követően Sörensen fejelt veszélyesen a kapura, de Borjan védte a kísérletet.