DIGI Sport HD - Idény eleji forma, nem született gól Belgrádban - VIDEÓVAL

UEFA Európa Liga
UEFA EURÓPA LIGA, A 32 KÖZÖTT, 1. MÉRKŐZÉS
2018. február 13. 21:10, kedd

Idény eleji forma, nem született gól Belgrádban - VIDEÓVAL

Nem bírt egymással a Crvena zvezda és a CSZKA Moszkva az UEFA Európa Liga egyenes kieséses szakaszában, a legjobb 16 közé jutásért vívott első mérkőzésen. A döntetlennel inkább az oroszok lehetnek elégedettek.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

CRVENA ZVEZDA - CSZKA MOSZKVA 0-0
Belgrád, játékvezető:  Pawel Raczkowski (lengyel)
Crvena zvezda: Borjan - F. Sztojkovics, Szavics, Le Tallec, Rodics - Donald, Jovicsics - Ben Nabuhane, Krszticsics, Radonjics (Szrnics, 78.) - Pesics (Rasics, 85.).
Vezetőedző: Vladan Milojevics.
CSZKA Moszkva: Akinfejev - M. Fernandes, Vaszin, V. Berezuckij, Wernbloom, Kucsajev - Dzagojev, Natho, Golovin - Vitinho (Csalov, 84.), Musa.
Vezetőedző: Viktor Goncsarenko.

90+2. perc - Vége a mérkőzésnek.

90. perc - Két perc a ráadás.

84. perc - Vitinho a balösszekötő helyéről lőtt kapu mellé.

79. perc - Egy jobbról érkező beadást Pesics fejelt jócskán a kapu mellé.

72. perc - Dzagojev állítgatás nélkül lőtt távolról, Borjannak ez nem okozott gondot.

61. perc - Golovin megpattanó lövését is fogta Borjan.

59. perc - Vitinho szélről elvégzett szabadrúgása lett Borjan zsákmánya.

55. perc - Vitinho ballábas lövése semmi veszélyt nem jelentett a kapura.

49. perc - Pesic labdájába Le Tallec szúrt bele, Akinfejev bravúrral tolta kapu fölé a labdát.

46. perc - Elkezdődött a második félidő.

45. perc - Vége a játékrésznek. Remélhetőleg a második jobb játékot hoz.

43. perc - Musa 23 méterről lőtt kapu fölé.

35. perc - Kucsajev rossz labdaátvétele után Radonjics roboghatott kapura, ám lövését kiütötte Akinfejev. Ez volt eddig a legnagyobb helyzet!

20. perc - Ben Nabuhane 18 méteres szabadrúgása szállt el a bal felső sarok felett.

14. perc - Borjan nagyon elszámolta a kijövetelt, Golovin elvitte a labdát, kisodródva már csak beadni tudott, de a védők felszabadítottak.

10. perc - Vitinho átcselezte magát Le Tallecen, de középre tartó lövését biztosan fogta Borjan.

1. perc - Elkezdődött a mérkőzés.