UEFA Európa Liga
UEFA EURÓPA LIGA, CSOPORTKÖR
2018. augusztus 31. 13:43, péntek

A Chelsea-vel, a PAOK-kal és a BATE-val találkozik a Vidi!

Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) elkészítette az UEFA Európa Liga csoportkörének sorsolását: a MOL Vidi a Chelsea-vel, a PAOK-kal és a BATE Boriszovval került azonos kvartettbe.
(fotó: Reuters)

A  magyar együttest legutolsónak húzták ki a negyedik kalapból, ami azt jelentette, hogy az L-csoportban folytatja a küzdelmeket a Chelsea, a PAOK  és a BATE  Boriszov társaságában.

A  B-jelű kvartettben összejött a Red Bullok csatája, vagyis Szoboszlai Dominik Salzburgja és Gulácsi Péter Lipcséje is ott található. Azonos négyesbe került Kádár Tamás Dinamo Kijevje és Kleinheisler László Asztanája.

A H-csoportban olasz, francia és német együttes is található. A "szomszédba" látogat a Fenerbahce és a Rangers is.

UEFA EURÓPA LIGA, CSOPORTKÖR
A-csoport: Leverkusen, Ludogorec, Zürich, AEK Larnaca
B-csoport: Salzburg, Celtic, Leipzig, Rosenborg
C-csoport: Zenit, Köbenhavn, Bordeaux, Slavia Praha
D-csoport: Anderlecht, Fenerbahce, Dinamo Zagreb, Spartak Trnava
E-csoport: Arsenal, Sporting, Qarabag, Vorszkla
F-csoport: Olympiakosz, Milan, Betis, Dudelange
G-csoport: Villarreal, Rapid Wien, Szpartak Moszkva, Rangers
H-csoport: Lazio, Marseille, Frankfurt, Apollon
I-csoport: Besiktas, Genk, Malmö, Sarpsborg
J-csoport: Sevilla, Krasznodar, Standard Liege, Akhisarspor
K-csoport: Dinamo Kijev, Asztana, Rennes, Jablonec
L-csoport: Chelsea, PAOK, BATE Boriszov, MOL Vidi

 

DIGI Sport 1 ÉLŐ műsor
05:00
Tenisz
WTA-torna, Tokió, elődöntők A program élőben látható
09:00
Tenisz
WTA-torna, Kanton, döntő A program élőben látható
14:55
Labdarúgás
Serie A TIM, Parma - Cagliari A program élőben látható
17:15
Jégkorong
EBEL, Fehérvár AV 19 - HC TWK Innsbruck A program élőben látható
20:10
Labdarúgás
Serie A TIM, Sampdoria - Internazionale A program élőben látható
DIGI Sport 2 ÉLŐ műsor
07:00
Tenisz
WTA-torna, Szöul, elődöntők A program élőben látható
14:40
Autósport
EuroFormula Open, Monza, 1. futam A program élőben látható
17:55
Labdarúgás
Serie A TIM, Fiorentina - SPAL A program élőben látható
19:55
Labdarúgás
Ligue 1, Montpellier - Nice A program élőben látható
DIGI Sport 3 ÉLŐ műsor
15:40
Autósport
GT Open, Monza, 1. futam A program élőben látható
17:00
Labdarúgás
Ligue 1, Lille - Nantes A program élőben látható
19:55
Labdarúgás
Ligue 1, Angers - Toulouse A program élőben látható
DIGI Sport © 2010-2018 - Minden jog fenntartva. - Felhasználási szabályzat - Általános hirdetési feltételek
Tilos a digisport.hu tartalma bármely részének vagy egészének a szerző, illetve a kiadó írásbeli engedélye nélküli újraközlése.