UEFA Európa Liga
UEFA EURÓPA LIGA, CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
2018. október 04. 18:52, csütörtök

Kleinheisler nélkül nyertek a kazahok - VIDEÓKKAL

Két forduló után is veretlen az UEFA Európa Liga csoportkörében az FK Asztana, amely hazai pályán 2-0-ra verte a Rennes-t a K-csoportban. A gólokat Zajnutgyinov és Tomasov szerezte, Kleinheisler Lászlót nem nevezték a mérkőzésre.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

FK ASZTANA - RENNES 2-0 (0-0)
Asztana, játékvezető:  Mattias Gestranius (finn)
Asztana: Erics - Rukavina, Posztnyikov, Anicic, Somko - Tomasov, Zajnutgyinov (Logvinyenko, 75.), Majevszki, Pedro Henrique - Almeyda (Muzsikov, 63.), Kabananga (Ranga, 72.).
Vezetőedző: Roman Hrihorcsuk.
Rennes: Diallo - Zeffane, Gelin, Da Silva, Baal (Benszebajni, 27.) - André, Poha (Johansson, 77.), Grenier - Bourigeaud, Niang, Lea Siliki (Del Castillo, 69.).
Vezetőedző: Sabri Lamouchi.
Gólszerző: Zajnutgyinov (64.), Tomasov (90+1.)

90+5. perc - Vége a mérkőzésnek.

[RELATED VIDEO:2]

90+1. perc - Tomasov eldönti a meccset! A horvát futballista egy kontra végén a jobbösszekötő helyéről vágta a labdát a léc alá. 2-0

90. perc - Négy percet tesz rá Gestranius.

86. perc - Benszebajni állítgatás nélkül megcélozta a hosszú sarkot, a labda a kapufáról pattant vissza a mezőnybe.

84. perc - Egy lecsorgó lövés az ötösön helyezkedő André elé került, a francia középpályás közeli lövését azonban hárította Erics.

75. perc - Zeffane lecsúszott beadása az oldalhálóban kötött ki.

[RELATED VIDEO:3]

64. perc - Vezet az Asztana! Jobb oldali szöglet után a röviden érkező Zajnutgyinov fejelt a bal sarokba. 1-0

58. perc - Kamananga fordult le védőjéről, majd ballas kevéssel lőtt kapu fölé.

56. perc - Poha unta meg a semmittevést, de távoli lövése messze elkerülte a kaput.

17:53 - Elkezdődött a második félidő.

45+3. perc - Vége a játékrésznek.

45+2. perc - Lea Siliki ballábas lövése kapu fölött szállt e.

45. perc - Három perc a ráadás.

39. perc - Benszebajni kísérletezett kapáslövéssel a tizenhatos sarkáról, de a labda csúnyán lepördült a lábáról.

23. perc - Bizonytalankodott a vendégek védelme, Almeyda lövőhelyzetbe is került, de a blokkon lelassult a labda, amely így Diallo zsákmánya lett.

13. perc - Niang 23 méteres lövése szállt el a kapu fölött.

6. perc - Somko mentésnek szánt előreíveléséből jó indítás lett, Kabanangához eljutott a labda, a kongói játékos lövése egy védő lábáról szögletre pattant.

16:50 - Elkezdődött a mérkőzés.