UEFA Európa Liga
EURÓPA LIGA, CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
2018. október 04. 20:55, csütörtök

Csereemberei mentették meg a Milant - VIDEÓKKAL

Az AC Milan együttese hátrányból felállva 3-1-re legyőzte az Olympiakoszt az UEFA Európa Liga F csoportjának második fordulójában. A görögök a semmiből szerezték meg a vezetés az első félidőben, mely után folyamatosan rohamoztak a milánóiak, de sokáig nem jött az egyenlítő találat. Ekkor azonban beszállt a padról Patrick Cutrone és Hakan Calhanoglu. Az olasz támadó először egy remek fejessel egalizált, majd ő állította be a 3-1-es végeredményt is. A török középpályás pedig a második és a harmadik gólnál is előkészítő szerepet vállalt magára.
Fotó: Reuters

EURÓPA LIGA, F CSOPORT, 2. FORDULÓ
MILAN - OLYMPIAKOSZ 3-1
Helyszín: San Siro. Milánó. játékvezető: Bobby Madden.
Milan: Reina - Calabria, Zapata, Romagnoli, Rodríguez - Biglia, Bakayoko, Bonaventura (Calhanoglu, 55.) - Suso (Borini, 80.), Higuaín, Castillejo (Cutrone, 55.). Vezetőedző: Gennaro Gattuso.
Olympiakosz: José Sá - Toroszidisz (Meriah, 78.), Roderick, Cissé, Kutrisz - Natcho, Guilherme - Fetfacidisz, Touré (Fortunisz, 82.), Nahuel (Podence, 72.)- Guerrero. Vezetőedző: Pedro Martins.
Gólszerző: Cutrone (70., 79.) Higuaín (76.) ill. Guerrero (14.)

90+4. perc - A játékvezető lefújta a mérkőzést

90+4. perc -
Gyönyörű játék végén Calhanoglunak készytettek le a társak, aki kapásból az oldalsó kapufát lőtte telibe.

90+2. perc
- Borinit indították a társak, majd kisodródott helyzetből az oldalhálóba lőtt az olasz támadó.

Három perc lesz a ráadás.

87. perc -
A harmadik gól óta kissé leült a mérkőzés, a milánóiak tartják az eredményt.

79. perc - GÓÓÓÓL! Ott a harmadik! Calhanoglu szépen ismerte fel a lehetőséget és élesen középre gurított az érkező Cutronénak, aki köszönte szépen és közvetlen közelről megszerezte második gólját. 3-1
[RELATED VIDEO:2]

76. perc - GÓÓÓÓL! Már vezet a Milan! Higuaín került ziccerbe, majd egy nagyszerű lövőcsel után higgadtan gurított a hosszú alsóba. 2-1
[RELATED VIDEO:3]

73. perc -
Fetfacidiszt későn támadták meg a milánóiak, a középályás pedig egy istenes lövéssel használta ki a lehetőséget, de mellé szállt a kísérlet.

70. perc - GÓÓÓÓÓL! Egyenlít a Milan! Ricardo Rodríguez remekül vette észre középen a csereként beállt Cutronét, oda is rajzolta a támadó fejére a labdát, aki gyönyörűen fejelte be az egyenlítő találatot. 1-1
[RELATED VIDEO:4]

67. perc -
Natcho egymaga indult kapu felé, majd egy gyönge lövéssel zárta le szólóját.

61. perc -
Nagyon veszélyesen tekerte kapu felé a labdát Suso, és a csereként beálló Cutrone bevetődve csak centikkel maradt le róla.

51. perc -
Suso nagyon él, ezúttal egy szöglet után zárta be a hosszút és egy csel után az oldalhálóba vágta a labdát.

50. perc -
Suso kapott a jobbszélen egy labdát, majd szokásos módon befelé cselezett és ballal lőtt, de José Sá könnyedén fogta a kísérletet.

46. perc -
Bakayoko eladott labdája után Guilherme tüzelt, de pont középre tartott a lövés, így reina ölében landolt a labda.

19:57 - Elindult a második félidő.

45+2. perc - Véget ért az első játékrész.

1 perc a ráadás.

44. perc -
Jól jött középre a szöglet, Bakayoko még nem tudott rendesen fejelni, de zapata előtt már ott volt a lehetőség, ám rosszul találta el a labdát a középhátvéd.

41. perc -
Újabb középre kanyarintott beadás, Castillejo emelkedett, de nem tudott belecsúsztatni a labdába.

38. perc -
Nagyon nyom a Milan. Előbb Castillejo lőtte keresztbe a labdát, de Higuaín nem számított a beadáara, majd Bakayoko csinált egy jó cselt, ám aztán méterekkel fölé durrantott.

35. perc
- Higuaín kapott egy indítást, de a védők gyötrése mellett nem tudta igazán jól ellőni, így a kapus hárított.

32. perc - Nagyon jó helyről, nagyjából 17 méterről végezhetett el szabadrúgást a Milan, de Higuaín izomból fölé vágta a labdát.

21. perc -
Suso lőtt egyből kapura egy távoli szabadrúgást, de egy méterrel fölé célzott.

14. perc - GÓÓÓL! Vezet az Olympiakosz! Egy balról érkező ívelés találta meg Guerrerót középen, aki mindkét milánói középhátvédet megelőzve bólintott a kapuba. 0-1
[RELATED VIDEO:5]

6. perc -
Bonaventura csúsztatta kapura a jobbról érkező beadást, de a hosszún még Castillejo beleért a fejesbe, így a játékvezető les miatt érvénytelenítette a gólt.

18:55 - Elkezdődött a mérkőzés!