UEFA Európa Liga
UEFA EURÓPA LIGA, CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
2018. október 04. 22:54, csütörtök

A Vidi szépen helytállt Londonban; Kádárék kétgólos előnyt herdáltak el - VIDEÓKKAL

A Vidi FC egygólos vereséget szenvedett az UEFA Európa Liga csoportkörének második fordulójában, a győztes találatot Álvaro Morata szerezte. Kádár Tamás végig a pályán volt a Dinamo Kijevben, amely kétgólos vezetése dacára csak döntetlent játszott Csehországban.

A BATE elleni vereség után a Stamford Bridge-re látogatott a Vidi, és a magyar csapat remekül helytállt a Chelsea ellen. Ráadásul nem csak a védekezéssel törődött, voltak helyzetei, igaz, ezeket nem tudta értékesíteni.

A 70. percben sajnos megtört a jég, Willian középretett labdáját Álvaro Morata közelről a léc alá lőtte. Végül ez az 1-0 lett a végeredmény is. A magyar csapat jól helytállt Londonban, de továbbra sincs pontja.

A JABLONEC-DINAMO KIJEV MECCS GÓLJAI
[RELATED VIDEO:2]

Kádár Tamás végig a pályán volt a Dinamo Kijevben, de az ukrán csapat újabb keserű pirulát kényszerült lenyelni. A nyitó körben az Asztana az utolsó pillanatokban egyenlített, ezúttal pedig a Jablonec rabolt pontot, pedig a kijeviek az első negyedórában már kétgólos előnyben voltak.

A Vidi csoportjának másik meccsén a PAOK hengerelt Fehéroroszországban. A Krasznodar hátrányból fordítva legyőzte a Sevillát, a hajrában csereként beálló Tornike Okriasvili parádés gólt szerzett. A Marseille nem bírt az Apollonnal. A  Villarreal Santi Cazorla 96. percben értékesített tizenegyesével rabolt pontot Moszkvából.