UEFA Európa Liga
UEFA EURÓPA LIGA, K CSOPORT, 4. FORDULÓ
2018. november 08. 19:00, csütörtök

A hajrában harcolták ki a győzelmet Kleinheislerék - VIDEÓKKAL

Az Asztana Jevgenyij Posztnyikov 88. percben lőtt góljával győzte le 2-1-re hazai pályán a Jablonec együttesét az UEFA Európa Liga K csoportjában. A négy forduló után is hibátlan kazah együttesben Kleinheisler László végig a pályán volt.

Asztana - Jablonec 2-1 (1-1)
Asztana Aréna, Asztana. Játékvezető: Vad II István (magyar).
Asztana: Eric - Rukavina,  Posztnyikov, Anicic, Zajnutgyinov - Tomasov, Majevszki, Kleinheisler, Pedro Henrique (Murtazajev, 80.) - Kabananga (Janga, 61.), Richard Almeida (Muzsikov, 71.).
Vezetőedző: Grigorij Babajan.
Jablonec: Hruby - Holes, Hovorka, Lischka, Hanousek - Hübschman - Jovovics, Povazanec, Trávník, Sobol (Kratochvíl, 72.) - Dolezal.
Vezetőedző: Petr Rada.
Gólszerző: Pedro Henrique (18.), Posztnyikov (88.) ill.Zajnutgyinov (41. - öngól)

90+3. perc - Vége a találkozónak!

88. perc - Góóól, vezet az Asztana! Egy balról beívelt labdát Tomasov tett vissza középre az alapvonal és az ötös találkozásánál, az érkező Posztnyikov pedig kapásból, öt méterről a kapuba bombázott! 2-1!

76. perc -
Hosszú idő után végre valami, Janga kapáslövését azonban védte Hruby.

55. perc -
Megszerezhette volna a vezetést a cseh együttes, ám Sobol nagy helyzetben az oldalhálóba lőtt!

17:51 - Elkezdődött a második játékrész!

45+1. perc - Vége az első félidőnek!

41. perc - Góóól, ezt már nem úszta meg az Asztana! A szöglet után Lischka fejelt kapura, ám a labda Zajnutgyinov fejéről saját kapujába vágódott, öngóllal egyenlített a Jablonec! 1-1!
[RELATED VIDEO:2]

40. perdc -
Holes lőtt távolról, ám a blokkolni igyekvő Anicic fejéről majdnem a kapuba vágódott labda.

36. perc -
Holes lőtt kissé jobbról, 16 méterről, ám a labda az oldalhálóban kötött ki.

18. perc - Góóól, vezet az Asztana! Egy jobbról érkező szögletet Zajnutgyinov csúsztatott meg a rövid saroknál, a labda így került a teljesen üresen érkező Pedro Henrique elé, aki közelről a hálóba lőtt! 1-0!