UEFA Európa Liga
UEFA EURÓPA LIGA, L CSOPORT, 4. FORDULÓ
2018. november 08. 21:00, csütörtök

Megtört Giroud gólcsendje, boriszovi sikerével továbbjutott a Chelsea - VIDEÓVAL

A Chelsea együttese Olivier Giroud fejesének köszönhetően 1-0-ra nyert a remekül küzdő, és a kapufát háromszor is eltaláló BATE otthonában az UEFA Európa Liga L csoportjában. A győztes találatot szerző francia támadó 794 góltalan percet követően volt újra eredményes. Az angol együttes negyedik mérkőzését is megnyerte, így már biztosan továbbjutott a kvartettből.

BATE - Chelsea 0-1 (0-0)
Boriszov Aréna, Boriszov. Játékvezető: Nikola Dabanovics (montenegrói).
BATE: Scserbickij - Riosz, Volko, Filipenko, Filipovics - Baha, Dragun, Hleb (Berezkin, 81.) - Szkavis (Moukam, 76.), Szignevics (Tuominen, 73.), Sztaszevics.
Vezetőedző: Alekszej Baha.
Chelsea: Kepa - Zappacosta, Christensen, Cahill, Emerson - Barkley, Jorginho, Loftus-Cheek (Kovacic, 64.) - Pedro (Hudson-Odoi, 85.), Giroud, Hazard (Willian, 62.).
Menedzser: Maurizio Sarri.
Gólszerző: Giroud (52.)

90+4. perc - Vége a találkozónak!

90+3. perc -
Kapufa! Berezkin bombázott egy szöglet után kipattanó labdát kapura, a játékszer a bal oldali kapufát döngette meg.

87. perc -
A nemrég beálló Berezkin tekert jobbal 16 méterről, ám a labda elsuhant a bal alsó mellett.

81. perc -
Pedro ugratta ki Williant, ám a kapujából remekül kimozduló Scserbickij elpöckölte a labdát a brazil szélső elöl.

62. perc -
Barkley lőtt távolról, Scserbickij azonban szögletre tolta a labdát.

60. perc -
Egy balról érkező lapos beadás suhant el mindenki mellett, a labda így került Riosz elé, az érkező hátvéd futtából, 11 méterről kapu fölé bombázott! Nagy helyzet volt!

52. perc - Góóól, vezet a Chelsea, az első kaput eltaláló próbálkozásából! Emerson ívelt be remekül balról, a közlépen érkező Giroud védője szorításásban, 6 méterről a kapuba bólintott! 0-1!

19:56 - Elkezdődött a második játékrész!

45. perc - Játékvezető egy másodpercet sem hosszabbított, vége a nem túl színvonalas és eseménydús első félidőnek!

41. perc -
Hazard jobbról érkező szögletét követően Giroud bólintott nem sokakl kapu mellé.

37. perc -
Hosszú idő után végre valami: Emerson lőtt távolról, ám a labda elsuhant a jobb sarok mellett. A Chelsea-nek eddig még nem volt kaput találó lövése a meccsen.