UEFA Európa Liga
UEFA EURÓPA LIGA, F CSOPORT, 4. FORDULÓ
2018. november 08. 23:00, csütörtök

Suso gólja egy pontot ért a Milannak Sevillában - VIDEÓKKAL

Hiába szerzett hamar vezetést a Betis az AC Milan ellen Giovani Lo Celso góljával az UEFA Európa Liga F csoportjának rangadóján, a milánóiak a második félidőben Suso szabadrúgásával kiegyenlítettek, és végül ponttal távoztak Sevillából. A kvartettben rosszabb gólkülönbségének köszönhetően jelenleg a harmadik helyen álló piros-feketék rendkívül pechesek voltak a mostani találkozón, hiszen sérülés miatt Hakan Calhanoglut és Mateo Musacchiót is idő előtt le kellett cserélni, utóbbi játékos ráadásul hordágyon hagyta el a pályát.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

Betis - AC Milan 1-1 (1-0)
Estadio Benito Villamarín, Sevilla. Játékvezető: Craig Pawson (angol).
Betis: Pau López - Mandi, Bartra, Feddal -  Tello, Lo Celso, W. Carvalho, Canales, Junior Firpo -  Joaquín, Sanabria (Loren Morón, 74.).
Vezetőedző: Quique Setién.
Milan: Reina - Musacchio (Romagnoli, 83.), Zapata, Rodríguez - Borini, Kessié, Bakayoko, Calhanoglu (Bertolacci, 89.), Laxalt (Abate, 77.) - Suso, Cutrone.
Vezetőedző: Gennaro Gattuso.
Gólszerző: Lo Celso (12.) ill. Suso (62.)

90+6. perc - Vége a találkozónak!

90+1. perc -
Guardado próbálkozott távolról, ám a mexikói játékso tekerése kapu föl szállt.

87. perc -
Nagy hazai helyzet: Tello kapott remek indítást, ám a spanyol játékos lövését bravúrral védte Reina.

83. perc -
Suso ívelt jobbról a hosszún érkező Borini elé, aki kapásból az égbe bombázott.

62. perc - Góóól, egyenlít a Milan! Suso végezhetett el szabadrúgást a 16-os jobb csücskétől, a középre ívelt labdába azonban nem ért bele senki, ami így a kapu jobb oldalában kötött ki! 1-1!
[RELATED VIDEO:2]

59. perc -
Suso tekert ballal, 18 méterről, Pau López bravúrral tolta szögletre a jobb felsőbe tartó labdát!

22:03 - Elkezdődött a második játékrész!

45+2. perc - Vége az első félidőnek!

45. perc -
Borini jobbról, kapásból bebelsőzött beadását Cutrone fejelte kapu fölé.

34. perc -
Suso végezhetett el szabadrúgást jó helyről, a kaputól 19 méterre, ám a spanyol játékos lövése elakadt a sorfalban.

27. perc -
Ismét Firpo adott be balról, a középen érkező Sanabria azonban kapu mellé perdített.

12. perc - Góóóól, vezet a Betis! Joaquín tette tovább a labdát a balján érkező Junior Firponak, aki rmekül centerezett, a középen érkező Lo Celso pedig 7 méterről, ballal a hosszú sarokba lőtt! 1-0!
[RELATED VIDEO:3]

6. perc -
Calhanoglu próbálkozott távolról, ám a török játékos lövése jócskán kapu fölé szállt.

21:01 - Elkezdődött az összecsapás!