rss
Hírek - Egyéni sportok
(265)
Klein Dávid 2014-et követően újra megpróbálkozik azzal, ami magyar hegymászónak még nem sikerült: oxigénpalack nélkül feljutni a Mount Everestre. Ezúttal azonban nem egyedül vág neki a Himalájának, Suhajda...
A Magyar Karate Szövetség új főtitkára, Tahon Róbert nyilatkozott a DIGI Sport hírműsorának.
(550)
Szász Emese viszont az olimpia után a magyar bajnokságon is győzött.
(865)
Záhonyi Petra és Pusztai Liza kardozók voltak Sipőcz József műsorvezető vendégei a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.
(716)
Mihalik Hunor, a Magyar Kendo, Iaido és Jodo Szövetség főtitkára, valamint Budavári Anita és Vass Gergely Eb-bronzérmes iaidósok voltak...
(415)
November elején súlyos sérülést szenvedett elsőszámú snowboardosunk, akinek így fél évet kell kihagynia, lemarad a világbajnokságról...
(397)
A Sport 24 stábja ellátogatott a Graboplast Győri VSE női kenusaihoz, akik között ott van Takács Kincső és Balla Virág is. A kajak-kenu...
(441)
Veres Roland Európa-bajnok kick-box versenyző és Király István szövetségi vezetőedző volt Baumstark Tibor műsorvezető vendége a DIGI...
(600)
Schmidt Gábor, a Magyar Kajak-Kenu Szövetség főtitkára volt Baumstark Tibor műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában,...
(407)
Rácz Dániel quadratlon versenyző és Schmuck Ádám versenyszervező volt Korpás Gábor műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában,...
(487)
DIGI Sport 1 ÉLŐ műsor
14:25
Labdarúgás
Ligue 1, pótolt meccs, Dijon-Olympique Marseille A program élőben látható
16:55
Kézilabda
SEHA Liga, PPD Zagreb-Telekom Veszprém A program élőben látható
20:40
Labdarúgás
Serie A TIM, Sampdoria-Lazio A program élőben látható
DIGI Sport 2 ÉLŐ műsor
15:45
Vízilabda
férfi Euro Kupa, negyeddöntő, visszavágó, FTC-PQS Waterpolo - Primorje Rijeka A program élőben látható
17:55
Labdarúgás
Serie A TIM, Crotone-Pescara A program élőben látható
19:55
Labdarúgás
Ligue 1, Lille-Montpellier A program élőben látható
22:00
K-1
Glory-sorozat, Németország A program élőben látható
DIGI Sport 3 ÉLŐ műsor
13:55
Rögbi
Bajnokok Kupája, Ulster Rugby-ASM Clermont Auvergne A program élőben látható
16:55
Labdarúgás
Ligue 1, Bordeaux-Monaco A program élőben látható
19:25
Vízilabda
férfi Bajnokok Ligája, Olympique Nice - A-HÍD OSC-Újbuda A program élőben látható
20:55
Labdarúgás
argentin bajnokság, San Lorenzo-Union A program élőben látható
DIGI Sport © 2010-2016 - Minden jog fenntartva. - Felhasználási szabályzat - Általános hirdetési feltételek
Tilos a digisport.hu tartalma bármely részének vagy egészének a szerző, illetve a kiadó írásbeli engedélye nélküli újraközlése.