Videók - Egyéni sportok
Deutsch-Lazsányi Erika, az MTK Budapest szakosztályelnöke és Kis Alexandra ritmikus gimnasztikázó volt Zelinka Ildikó műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.
Videó lejátszása (1)
Deutsch-Lazsányi Erika, az MTK Budapest szakosztályelnöke és Kis Alexandra ritmikus gimnasztikázó volt Zelinka Ildikó műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.
Videó lejátszása (4)
A Városligetben is látványosan beköszöntött az ősz, ez pedig azt jelenti, hogy jöhet a Cross-Liget - vagyis a cyclocross szezonnyitója. A magyar kupasorozat első állomására 300-nál is többen neveztek.
Videó lejátszása (25)
A Győri Ipartechnika SE Münchenben nyerte meg a harmadik legerősebb európai klubsorozatot, az NBC kupát. Stábunk hozzájuk látogatott el.
Videó lejátszása (98)
Markovits László, a Vasas SC elnöke volt Szombathy Pál műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.
Videó lejátszása (31)
Simon Béla és Juhász Adrián világbajnok evezős, valamint Kolláth Vanda világbajnok kormányos volt Szombathy Pál műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.
Videó lejátszása (10)
Simon Béla és Juhász Adrián világbajnok evezős, valamint Kolláth Vanda világbajnok kormányos volt Szombathy Pál műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.
Videó lejátszása (86)
Rokob Jakab szervező és Buruczki Szilárd cyclocross versenyző voltak Zelinka Ildikó műsorvezető vendégei a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.
Videó lejátszása (16)
Storcz Botond olimpiai bajnok kajakos és Dr. Szélpál Tamás, az Olimpiai Ötpróba projektvezetője voltak Zelinka Ildikó műsorvezető vendégei a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.
Videó lejátszása (16)
Storcz Botond olimpiai bajnok kajakos és Dr. Szélpál Tamás, az Olimpiai Ötpróba projektvezetője voltak Zelinka Ildikó műsorvezető vendégei a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.
Videó lejátszása (34)
DIGI Sport 1 ÉLŐ műsor
06:55
Reggeli Start
(benne Sport 24) A program élőben látható
13:30
Tenisz
WTA-világbajnokság, Szingapúr A program élőben látható
18:00
Kosárlabda
Európa Kupa, Alba Fehérvár - Proximus Spirou A program élőben látható
20:25
Labdarúgás
Serie A TIM, Internazionale - Sampdoria A program élőben látható
DIGI Sport 2 ÉLŐ műsor
19:05
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora A program élőben látható
19:25
Labdarúgás
Spanyol Kupa, Cartagena - Sevilla A program élőben látható
21:25
Labdarúgás
Spanyol Kupa, Murcia - Barcelona A program élőben látható
DIGI Sport 3 ÉLŐ műsor
18:40
Kosárlabda
Európa Kupa, Körmend - Basic-Fit Brussels A program élőben látható
20:40
Labdarúgás
Angol Ligakupa, Swansea - Manchester United A program élőben látható
DIGI Sport © 2010-2017 - Minden jog fenntartva. - Felhasználási szabályzat - Általános hirdetési feltételek
Tilos a digisport.hu tartalma bármely részének vagy egészének a szerző, illetve a kiadó írásbeli engedélye nélküli újraközlése.