rss
Hírek - Motorsport
(292)
Nagy Martin freestyle motocross versenyző volt Zelinka Ildikó műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.
Tassi Attila, az M1RA autóversenyzője, valamint Bári Dávid, az M1RA csapatvezetője volt Szombathy Pál műsorvezető vendége a DIGI Sport...
(2520)
Talmácsi Gábor világbajnok motorversenyző volt Zelinka Ildikó műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.
(1075)
Nézze vissza a gyorsaságimotoros-világbajnokság 2016-os esztendejének legizgalmasabb pillanatait a DIGI Sport szezonzáró magazinműsorában,...
(1005)
Jorge Lorenzo diadalával végződött a gyorsaságimotoros-világbajnokság idei szezonja, hiszen a spanyol pilóta ért célba elsőként a...
(1706)
A legkisebbek mezőnyének bajnokához, Brad Binderhez hasonlóan Johann Zarco is győzelemmel zárta a gyorsaságimotoros-világbajnokság idei...
(1126)
A világbajnoki címét már korábban bebiztosító Brad Binder – egészen elképesztő hajrát produkálva - zárta az első helyen a gyorsaságimotoros-vb...
(1550)
Jorge Lorenzo saját rekordját megdöntve szerezte meg a gyorsaságimotoros-vb Valenciai Nagydíján a pole pozíciót a királykategóriában....
(1197)
Marc Márquez motorozta a legjobb időt a gyorsaságimotoros-vb királykategóriájának harmadik szabadedzésén. A legkisebbeknél az edzéselső...
(1441)
Az első szabadedzés után a másodikon is Jorge Lorenzo volt a leggyorsabb a gyorsaságimotoros-vb Valenciai Nagydíján. A legkisebbeknél...
(914)
DIGI Sport 1 ÉLŐ műsor
06:55
Reggeli Start
(benne Sport 24) A program élőben látható
13:30
Tenisz
WTA-világbajnokság, Szingapúr A program élőben látható
18:00
Kosárlabda
Európa Kupa, Alba Fehérvár - Proximus Spirou A program élőben látható
20:25
Labdarúgás
Serie A TIM, Internazionale - Sampdoria A program élőben látható
DIGI Sport 2 ÉLŐ műsor
19:05
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora A program élőben látható
19:25
Labdarúgás
Spanyol Kupa, Cartagena - Sevilla A program élőben látható
21:25
Labdarúgás
Spanyol Kupa, Murcia - Barcelona A program élőben látható
DIGI Sport 3 ÉLŐ műsor
18:40
Kosárlabda
Európa Kupa, Körmend - Basic-Fit Brussels A program élőben látható
20:40
Labdarúgás
Angol Ligakupa, Swansea - Manchester United A program élőben látható
DIGI Sport © 2010-2017 - Minden jog fenntartva. - Felhasználási szabályzat - Általános hirdetési feltételek
Tilos a digisport.hu tartalma bármely részének vagy egészének a szerző, illetve a kiadó írásbeli engedélye nélküli újraközlése.