rss
Hírek - Vízilabda
(305)
Kemény Kristóf, a BVSC-Zugló másodedzője volt Szombathy Pál műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.
Az A-Híd OSC Újbuda 12-7-re győzött hazai pályán a Szpartak Volgograd ellen a férfi vízilabda Bajnokok Ligája 3. selejtezőkörének...
(1255)
Az A-Híd OSC Újbuda csapata szerda este kiharcolhatja a Bajnokok Ligája-főtáblán való szereplést, ha sikerrel veszi a Szpartak Volvograd...
(188)
Szirányi Balázs, az FTC-PQS Waterpolo vízilabdázója volt Szombathy Pál műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli...
(407)
A címvédő Ferencvárors férfi vízilabdacsapata a spanyol Matarót is legyőzte, méghozzá 11-4-re az Euro Kupa 2. selejtezőkörében,...
(200)
Második mérkőzését is megnyerte a Ferencváros férfi vízilabdacsapata a budapesti Euro Kupa-selejtezőn, miután tizenhetet vágott a...
(219)
A Ferencváros vízilabdacsapata könnyedén, 13-10-re múlta felül a Kotor együttesét Budapesten, az Euro Kupa-selejtező második fordulójának...
(217)
Merész András, az MVLSZ sportszakmai igazgatója volt Szombathy Pál műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli...
(288)
A címvédő Ferencváros hétvégén folytatja az újabb sikerhez vezető utat, és a második selejtező körben vívná ki a továbbjutást....
(185)
A tavalyi győzelem óta még jobban megerősödő Ferencváros a hétvégén a férfi vízilabda Euro Kupa második selejtezőkörében csatázik...
(334)
DIGI Sport 1 ÉLŐ műsor
11:45
Rögbi
Magyarország - Lettország A program élőben látható
15:00
Tenisz
WTA-torna, Luxemburg, döntő A program élőben látható
17:55
Labdarúgás
Serie A TIM, Sampdoria - Crotone A program élőben látható
20:25
Labdarúgás
Serie A TIM, Napoli - Internazionale A program élőben látható
DIGI Sport 2 ÉLŐ műsor
12:00
Tenisz
WTA-torna, Moszkva, döntő A program élőben látható
14:30
Tenisz
ATP-torna, Moszkva A program élőben látható
16:55
Labdarúgás
Ligue 1, AS Monaco - Caen A program élőben látható
20:30
Röplabda
Bajnokok Ligája, Conegliano - Békéscsaba A program élőben látható
DIGI Sport 3 ÉLŐ műsor
16:30
Tenisz
ATP-torna, Moszkva A program élőben látható
19:55
Labdarúgás
Ligue 1, Nantes - Guingamp A program élőben látható
DIGI Sport © 2010-2017 - Minden jog fenntartva. - Felhasználási szabályzat - Általános hirdetési feltételek
Tilos a digisport.hu tartalma bármely részének vagy egészének a szerző, illetve a kiadó írásbeli engedélye nélküli újraközlése.