AMERIKAI FUTBALL
2016. október 29. 15:00, szombat

A belgákkal már nem bírtak amerikaifocistáink - VIDEÓVAL

A korábban a lengyeleket legyőző magyar amerikaifutball-válogatott Székesfehérváron 20-17-es vereséget szenvedett Belgium legjobbjaitól.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

A  mieink idén már nyertek egy meccset Székesfehérváron, akkor Lengyelország ellen 23-22 lett a vége, és a belgák ellen sem esélytelenül léptünk pályára.

Nem is kezdtünk rosszul, Baksa Ferenc mezőnygóljával hárommal elmentünk, de a folytatás a belgáké lett, egy touchdownnak köszönhetően a félidőtben már ők vezettek 6-3-ra.

A szünet után is futottunk a belgák után, de mindig csak válaszolni tudtunk a touchdownjaikra, előbb Gecser Máté, majd Danku Dávid révén. Így a vendégeknek kitartott az első félidőben megszerzett előnye, és végül 20-17-re győztek le minket.