LABDARÚGÁS, BELGA BAJNOKSÁG
2017. augusztus 12. 21:15, szombat

Nem bírt egymással a Mechelen és a Gent

A Mechelen és a Gent gárdája 1-1-es döntetlenre végzett egymással a labdarúgó Jupiler League harmadik fordulójában.
(fotó: Twitter)

Két nyeretlen együttes mérte össze erejét a belga pontvadfászatban szombat este, ráadásul a Gent gondjait súlyosbította, hogy a mostani vendégek már az Európa Liga küzdelmeitől is elköszöntek, hiszen az osztrák Altach jobbnak bizonyult náluk.

Most viszont aktívabban kezdtek a fehér mezesek, és nyomásuk a 33. minutumban érett góllá: ekkor Samuel Kalu talált közelről a hálóba. A félidőben 0-1 állt az eredményjelzőn, és sokáig úgy tűnt, az egy szem Gent-gól győzelmet érhet a látogatóknak. A hazaiak azonban mindent megtettek az egyenlítésért, és erőfeszítéseiket a 87. minutumban siker koronázta – ez pedig a Mechelen idei harmadik döntetlenjét eredményezte.