AUTÓSPORT, GT OPEN, SILVERSTONE, 2. FUTAM
2017. szeptember 03. 15:41, vasárnap

A portugál páros nyerte a BMW-k csatáját - VIDEÓVAL

Az Antonio Félix Da Costa, Lourenco Da Veiga duó nyerte meg a GT Open második silverstone-i futamát.

A FUTAM HAJRÁJA

Szombaton Albert Costa és Philipp Frommenweiler kettőse nyerte meg a futamot, de vasárnap ez a duó nem tudott beleszórni az elsőségbe, igaz, nagy csatában bejött a harmadik helyre a Lexus.

Némi meglepetésre ugyanis az Antonio Félix Da Costa, Lourenco Da Veiga duó nyerte meg a futamot, pedig ez a kettős csak az idei első, portugáliai futamon versenyezhetett együtt, Da Veiga párja ezen kívül Nelson Piquet Jr., Augusto Farfus és Tiago Monteiro is volt.

Nos Da Costa remekül versenyzett, de úgy tűnt, hogy Da Veiga nem tudja megtartani az elsőséget. A mögötte autózó szintén BMW-s Victor Bouveng ugyanis körök óta jobb időt ment, mint a portugál, és tíz perce volt arra, hogy megelőzze vetélytársát.

Azonban Bouveng tehetetlennek bizonyult, Da Veiga rutinosan megtartotta előnyét, és a szezonban az első győzelmét ünnepelhette.