DIGI Sport HD - Másodszor is Scott örülhetett Jerezben - VIDEÓVAL

AUTÓSPORT, EUROFORMULA OPEN, JEREZ
2017. október 08. 13:50, vasárnap

Másodszor is Scott örülhetett Jerezben - VIDEÓVAL

Harrison Scott nyerte a második futamot is az EuroFormula Open elnevezésű autóverseny-sorozat jerezi állomásán. A már biztosan bajnok pilóta mögött Nyikita Troickij lett a második, míg a dobogó legalsó fokára Devlin De Francesco állhatott fel.

Az már a monzai második versenyen biztossá vált, hogy Harrison Scott pontelőnyét már senki nem hozhatja be, ám a brit pilóta nem vette félvállról az első andalúziai megmérettetést sem, hiszen rajt-cél győzelmet aratott a szombati futamon.

Scott a második jerezi versenyen is odatette magát, vasárnap ismét elsőként ért célba (újfent a pole-ból indulva), megszerezve ezzel tizenkettedik sikerét a szezonban. A második a hétvége első napján „bronzérmet” szerző Troickij lett, a harmadik helyet pedig az első versenyen második De Francesco szerezte meg.