TENISZ, ATP 1000-ES TORNA, TORONTO, 2. FORDULÓ
2018. augusztus 08. 19:33, szerda

Djokovics a második meccsén sem vesztett szettet - VIDEÓVAL

Novak Djokovics bejutott a Torontóban zajló ATP 1000-es tenisztorna harmadik fordulójába, miután két szettben győzött Peter Polansky ellen.

A DJOKOVICS-POLANSKY MECCS HAJRÁJA

Djokovics a nyitó körben a szerencsés vesztesként főtáblára kerülő Mirza Basicot búcsúztatta, a másodikban pedig az a Peter Polansky került az útjába, aki szabadkártyával indulva győzte le Matthew Ebdent.

A  mérkőzés jókora késéssel kezdődött, köszönhetően az időjárásnak, és Polansky az első szettben jól tartotta magát, mindössze egy bréklabdát engedett Djokovicsnak, igaz, azt a korábbi világelső ki is használta.

A  kanadai ellenben a második felvonásban sem jutott el bréklehetőségig, ellenben Djokovics 4:4 után fogadóként nyert játékot, amivel megnyerte a meccset, és ott van a harmadik körben. A  két teniszező egyébként kilenc év után csapott újra össze, akkor Montrealban Djokovics szintén két játszmában diadalmaskodott.

Juan Martín Del Potro csuklósérülés miatt visszalépett a küzdelmektől.

Djokovics (szerb, 9.) - Polansky (kanadai) 6:3, 6:4
Hacsanov (orosz) - Carreno Busta (spanyol, 12.) 6:4, 7:6
Haase (holland) - Juzsnij (orosz) 7:5, 6:2