DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel
Miamiban is jól kezdett Hurkacz
TENISZ

Hubert Hurkacz 6:4, 6:3 arányban legyőzte Matteo Berrettinit a Miamiban zajló ATP 1000-es torna első fordulójában.

ATP 1000, Indian Wells, összefoglaló - VIDEÓ
ATP, INDIAN WELLS

Dominic Thiem első Masters-győzelmét ünnepelhette Indian Wellsben, ráadásul Roger Federert győzte le a fináléban, így még különlegesebb emlék lehet ez az osztrák számára. Viszont nem elég csak a döntőről beszélni, hiszen előtte számos remek teljesítményt láthattunk a tornán, így érdemes visszatekinteni az egész viadalra.

Robbanás várható a teniszszövetség közgyűlésén az ügyvéd szerint
REGGELI START

Visontai Csongor ügyvéd volt Szombathy Pál műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.

Thiemnek karriercsúcs-beállítást ért az első ATP 1000-es siker, Fucsovics öt helyet rontott
ATP-VILÁGANGLISTA

Dominic Thiem négy helyet javítva a negyedik pozícióba lépett előre a férfi teniszezők világranglistáján, köszönhetően annak, hogy magyar idő szerint hétfőn hajnalban legyőzte Roger Federert az Indian Wellsben megrendezett ATP 1000-es viadal fináléjában. Fucsovics Márton öt helyet rontott, jelenleg a harminchatodik.

Kerber az elveszített finálé ellenére is a negyedik helyre lépett, helycsere a dobogón
WTA-VILÁGRANGLISTA

Négy helyet javítva a negyedik helyre jött fel Angelique Kerber a női teniszezők világranglistáján, miután az elmúlt héten egészen a döntőig menetelt az Indian Wellsben megrendezett tenisztornán. A rangsort továbbra is Oszaka Naomi vezeti, azonban a második és a harmadik pozícióban Simona Halep és Petra Kvitová helyet cserélt, jelenleg az utóbb említett cseh klasszist jegyzik magasabban. Babos Tímea a 105. helyre csúszott vissza.

Thiem megérett, Federert legyőzve behúzta első Masters-tornáját!

Dominic Thiem hatalmas küzdelemben, szetthátrányból fordítva legyőzte Roger Federert a Indian Wells-i ATP 1000-es torna döntőjében. Az osztrák játékos élete első Masters-győzelmét ünnepelheti.

Andreescu háromszoros Grand Slam-győztest verve lett Indian Wells királynője!
WTA, INDIAN WELLS

Bianca Vanessa Andreescu sikerével zárult az Indian Wellsben rendezett kemény pályás női teniszviadal, miután a fiatal játékos a döntőben nagy meglepetésre, három szettben felülmúlta Angelique Kerbert.

Thiem hatalmas csatában, Federer játék nélkül jutott a fináléba!
TENISZ

Dominic Thiem 7:6, 6:7, 6:4 arányban legyőzte Milos Raonicot az Indian Wellsben zajló ATP 1000-es torna elődöntőjében. Roger Federer játék nélkül sétálhatott be a fináléba, miután Rafael Nadal visszalépett a tornától sérülés miatt.

Tovább folytatódott Andreescu tündérmeséje, jöhet a Kerber elleni finálé
TENISZ

Elsőként a 18 éves Bianca Andreescu jutott be az Indian Wells-i WTA-torna döntőjébe, miután három szettben nyert Jelina Szvitolina ellen. A pályafutása második fináléjára készülő kanadai tinédzser ellenfele a korábbi világelső, a Belinda Bencicet két játszmában búcsúztató Angelique Kerber lesz.

Federer és Nadal továbbra is eszméletlen, összejött a szupermeccs!

Roger Federer két játszmában kiejtette Hubert Hurkaczot az indian wellsi ATP-torna negyeddöntőjében. A fiatal lengyel mindent tőle telhetőt megtett, de a svájci nem sok esélyt adott. Rafael Nadal két tie-break után verte Karen Hacsanovot.

Kerber nyerte a volt világelsők és GS-bajnokok csatáját
TENISZ

Angelique Kerber két szettben, 7:6, 6:3 arányban nyert Venus Williams ellen az Indian Wellsben zajló WTA-torna negyeddöntőjében. A négy között Belinda Bencic lesz a korábbi világelső német kiválóság ellenfele.

Raonic zsinórban másodszor elődöntős Indian Wellsben, Thiem lesz az ellenfele
TENISZ

Milos Raonic jutott be elsőként az Indian Wells-i ATP 1000-es torna elődöntőjébe, miután 6:3, 6:4 arányban győzött Miomir Kecsmanovics ellen. Dominic Thiem játék nélkül jutott be a legjobb négy közé, ugyanis Gael Monfils visszalépett Achilles-sérülés miatt.

Bencic a jelenlegi világelső után egy korábbit is elbúcsúztatott
TENISZ

Belinda Bencic is ott lesz a legjobb négy között az Indian Wellsben zajló WTA-tenisztornán, miután nagy csatában, három szettben legyőzte Karolína Plískovát.

Monfils és Thiem is egy óra alatt letudták a meccsüket
TENISZ

Gael Monfils egy óra alatt búcsúztatta a világelsőt kiejtő Philipp Kohlschreibert az Indian Wellsben zajló ATP 1000-es torna negyedik fordulójában. Dominic Thiem 6:4, 6:3 arányban győzött Ivo Karlovic ellen.

Muguruza csupán egy gémet nyert és 53 perc alatt kikapott

Garbine Muguruza 6:0, 6:1-es vereséget szenvedett Bianca Andreescutól az Indian Wellsben zajló WTA-torna negyeddöntőjében. A mérkőzés mindössze 53 percig tartott.

Nadal nem hibázik, már a legjobb nyolc között, Federer is menetel

Rafael Nadal 6:3, 6:4-gyel búcsúztatta Filip Krajinovicsot az indian wellsi ATP-torna nyolcaddöntőjében. Roger Federer szintén könnyedén jutott tovább Kyle Edmundon.

Djokovicsnak már biztosan nem lesz meg a hatodik tornagyőzelem, Federernek még összejöhet
TENISZ

Meglepetésre nem jutott be az Indian Wellsben zajló ATP 1000-es torna 4. fordulójába a világelső Novak Djokovics, miután két szettben kikapott Philipp Kohlschreibertől. Roger Federer viszont ott lesz a következő körben, a svájci klasszis honfitársát, Stanislas Wawrinkát búcsúztatta.

A címvédő számára a nyolcaddöntő jelentette a végállomást
TENISZ

A világelső Oszaka Naomi 6:3, 6:1 arányban kikapott Belinda Bencictől az Indian Wellsben zajló WTA-torna nyolcaddöntőjében. A svájci hölgy ellenfele az ötödik kiemelt Karolína Plísková lesz majd a következő fordulóban.

Nadal továbbra is százszázalékos Schwartzman ellen
TENISZ

Rafael Nadal a vártnál talán könnyebben, 6:3, 6:1-re győzött Diego Schwartzman ellen az Indian Wellsben zajló ATP 1000-es tenisztorna harmadik fordulójában.