DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse
UEFA Európa Liga

Gulácsiékra a Zenit, Kádárékra a Lazio, míg a Milanra az Arsenal vár a 16 között!

Pénteken az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) nyoni központjában elkészítették az UEFA Európa Liga nyolcaddöntőjének sorsolását. Gulácsi Péter együttese, a Leipzig a Zenitet kapta, a Kádár Tamást foglalkoztató Dinamo Kijev a Lazióval mérheti össze erejét, míg a forduló slágerpárosításán a Milan és az Arsenal néz majd farkasszemet egymással.

Gulácsiékra a Zenit, Kádárékra a Lazio, míg a Milanra az Arsenal vár a 16 között!

A lipcseiek a nápolyi 3-1-es sikert követően ugyan 2-0-ra kikaptak a visszavágón az előző körben, ám így is bejutottak a nyolcaddöntőbe. Itt azonban ismét egy kőkemény ellenfél, méghozzá az orosz Zenit vár Gulácsi Péter csapatára.

Kádár Tamás együttese, a Dinamo Kijev is nehéz ellenfelet kapott, ugyanis az ukrán gárdának a Lazióval kell megküzdenie a továbbjutásért.

Az Atlético Madridra a Lokomotiv Moszkva, a Dortmundra a Salzburg, a Marseille-re a Bilbao, míg a Lyonra a CSZKA Moszkva vár a 16 között. A forduló slágerpárosításán a Milan és az Arsenal néz majd farkasszemet egymással.

Az első mérkőzéseket március 8-án rendezik, a visszavágókra pedig egy héttel később, 15-én kerül sor.

UEFA EURÓPA LIGA, A NYOLCADDÖNTŐ PÁROSÍTÁSA
RB Leipzig (német) - Zenit (orosz)
Lazio (olasz) - Dinamo KIjev (ukrán)
Atlético Madrid (spanyol) - Lokomotiv Moszkva (orosz)
CSZKA Moszkva (orosz) - Lyon (francia)
Marseille (francia) - Bilbao (spanyol)
Sporting (portugál) - Plzen (cseh)
Dortmund (német) - Salzburg (osztrák)
AC Milan (olasz) - Arsenal (angol)
(az elöl álló csapatok az első mérkőzések pályaválasztói)

 


Megtekintések száma: 1414 2018-02-23 13:12:00
DIGI Mobil Oldalsáv

Hová tűntél?


DIGI Sport Kvíz

TV Műsor
DIGI Sport 1
06:05 - Labdarúgás
Ligue 1, Marseille - Lens, ism.
07:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
08:05 - A nap hőse
08:15 - Szélkakas
Ligue 1 Magazin, ism.
08:55 - Labdarúgás
Ligue 1, PSG - Montpellier, ism.
10:45 - Labdarúgás
spanyol Szuperkupa, döntő, Barcelona - Athletic Bilbao, ism.
ÚJ 13:20 - Félelem nélkül
autósmagazin
13:50 - Csizmaszár
Serie A TIM Magazin, ism.
14:50 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 14:55 - Labdarúgás
Serie A TIM, AS Roma - Spezia
17:00 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, a csoportkör összefoglalója, ism.
ÉLŐ 17:55 - Labdarúgás
Serie A TIM, AC Milan - Atalanta
20:05 - Labdarúgás
A Premier League világa, ism.
20:35 - A nap hőse
20:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 20:55 - Labdarúgás
Ligue 1, AS Monaco - Marseille
23:00 - Labdarúgás
Ligue 1, Lens - Nice, ism.
DIGI Sport 2
00:50 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
07:00 - Kosárlabda
női Európa Kupa, Bellona Kayseri Basketbol - BC Prometey, ism.
08:45 - Kosárlabda
női Európa Kupa, KSC Szekszárd - Uni Győr, ism.
10:30 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
10:40 - A nap hőse
10:50 - Labdarúgás
Premier League, összefoglaló, ism.
11:50 - Labdarúgás
Premier League, Liverpool - Burnley, ism.
13:40 - Labdarúgás
Premier League, Aston Villa - Everton, ism.
15:30 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
15:35 - Jégkorong
ICE, Hydro Fehérvár AV19 - Innsbruck, ism.
17:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 17:55 - Labdarúgás
Serie A TIM, Udinese - Internazionale
20:00 - Félelem nélkül
autósmagazin, ism.
20:30 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 20:40 - Labdarúgás
Serie A TIM, Fiorentina - Crotone
22:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
22:55 - Labdarúgás
Serie A TIM, ism.
DIGI Sport 3
00:30 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
06:55 - Csizmaszár
Serie A Tim Magazin, ism.
07:55 - Labdarúgás
Serie A TIM, Benevento - Torino, ism.
09:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
09:55 - A nap hőse
10:05 - Labdarúgás
Serie A TIM, Udinese - Atalanta, ism.
11:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
12:00 - A nap hőse
12:10 - Lovassport
Díjugratás, FIAT Országos Bajnokság, ism.
13:30 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
13:35 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kaszás Klaudia, ism.
14:05 - Szélkakas
Ligue 1 Magazin, ism.
14:45 - Labdarúgás
Ligue 1, PSG - Montpellier, ism.
16:35 - A nap hőse
16:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
LIVE 16:55 - Labdarúgás
Ligue 1, Lens - Nice
19:00 - Kosárlabda
női Európa Kupa, Bellona Kayseri Basketbol - BC Prometey, ism.
20:45 - Kosárlabda
női Európa Kupa, KSC Szekszárd - Uni Győr, ism.
22:30 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
TV Műsor


DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse