Piatek ismét betalált, tetszetős játékkal hozta a kötelezőt a Milan

Az AC Milan könnyed 3-0-s győzelmet aratott a Cagliari felett az olasz labdarúgó-bajnokság 23. fordulójának zárómeccsén. Az első félidőben nem sok köze volt a találkozóhoz a vendégeknek: a 13. percben egy szerencsétlen öngóllal került előnybe a Milan, majd nem sokkal később Lucas Paqueta szerezte meg első gólját új csapatában. A második játékrészben Fortuna nem egyszer pártolta a milánóiakat, akik emelett számtalanszor növelhették volna előnyüket, ám ez csak egyszer történt meg, méghozzá Krzysztof Piatek révén, így magabiztosan győztek a piros-feketék.

Fotó: Twitter

SERIE A TIM, 23. FORDULÓ
MILAN - CAGLIARI 3-0
Helyszín: San Siro. Milánó. játékvezető: Federico La Penna.
Milan: G. Donnarumma - Calabria (Conti, 66.), Musacchio, Romagnoli, Rodríguez - Kessié, Bakayoko, Paquetá - Suso, Piatek (Cutrone, 64.), Calhanoglu (Borini, 76.). Vezetőedző: Gennaro Gattuso.
Cagliari: Cragno - Srna, Ceppitelli, Pisacane, Pellegrini - Faragò, Padoin (Deiola, 67.), Ionita (Despodov, 76.) - Barella - Joao Pedro, Pavoletti. Vezetőedző: Rolando Maran.
Gólszerzők: Ceppitelli (ög. 13.) Paqueta (24.) Piatek (63.)

20. Chievo 23 1 9 13 19-47 9

91. perc - Nincs hosszabbítás. Véget ért a mérkőzés.

87. perc -
A szöglet utáni lepattanó labdát Ceppitelli néhány méterről, néhány méterrel fölé vágta.

80. perc - Újabb hatalmas hiba Ceppitellitől, ezúttal Suso mehetett kapura, de 100%-os ziccerben mellé rúgta a labdát.

70. perc - Calhanoglunak csak nem akar összejönni a gól. Remek labdát kapott a tizenhatoson belül, de pont telibe lőtte a kapust.

63. perc - GÓÓÓÓL! Piatek is betalál természetesen! Cragno rosszul mozdult ki kapujából, Calhanoglu lövése még elakadta, de a lecsorgó pont a lengyel elé került, aki be is gurította a labdát a kapuba. 3-0

60. perc - Hatalmas lehetőség maradt ki! A középre kanyarintott labdára Joao Pedro érkezett, de Donnarumma emberfelettit védet, a kipattanót pedig a felső lécre pörgette a támadó.

50. perc - Egy gyors ellentámadás során Kessié indult meg, majd középre passzolt Piateknek, aki 20 méterről lőtt egy pattanás után, de fölé vágta a labdát.

21:34 - Elindult a második játékrész.

45+1. perc - Véget ért az első félidő.

39. perc -
Néhány középre ívelt labdától eltekintve nem nagyon volt helyzete a vendégeknek, ezeked a beadásokat pedig Donnarumma rendre paskolja vagy megfogja.

27. perc - Itt volt az első veszélyes helyzete a Cagliarinak, Joao Pedro fejelt közelről kapura, de Donnarumma bravúrral védett.

22. perc - GÓÓÓÓL! Ott a második! Calabria kanyarintotta át a labdát a hosszúra, ahol Paqueta érkezett és éles szögből passzolta a labdát a kapuba. 2-0

13. perc - GÓÓÓÓL! Vezet a Milan! Suso igazotta át a bal lábára a labdát és lőtt kapura, Cragno a játékszert pont Ceppitellire ütötte, akiről az a kapuba pattant. 1-0

8. perc - Calhangolu tolt egyet a tengely felé, majd megpróbálta keményen vissza lőni a labdát a rövidbe, de Cragno nagyot védett.

20:33 - Elindult a mérkőzés.

Megtekintések száma: 748 2019-02-10 22:30:41