DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse
UEFA Európa Liga

A Debrecen hatalmas lépést tett a továbbjutás felé

A Debrecen labdarúgócsapata sikerrel tért vissza az európai kupaporondra, mivel az UEFA Európa Liga 1. selejtezőkörének odavágóján 3-0-ra legyőzte az albán Kukesit.

A Debrecen hatalmas lépést tett a továbbjutás felé

Három év után tért vissza a nemzetközi porondra a Debrecen, amely az albán Kukesi ellen kezdte meg szereplését. Az első félidőben igencsak akadozott a gépezet, gól nélküli döntetlennel vonultak pihenőre a csapatok.

Szünet után azonban Herczeg András jól cserélt, a két perce pályán lévő Haruna Garba jól nyúlt bele Varga Kevin lövésébe, és a labda valahogy a gólvonal mögé került. A folytatásban Varga Kevin inkább a befejezésben jeleskedett, előbb Trujics önzetlen átadását passzolta a hálóba, majd a lövése a kapus és a kapufa segítségével jutott be a kapuba.

A Loki szépen ünnepelte Herczeg András születésnapját, és nagy lépést tett a továbbjutás felé. A párharc győztese egyébként a következő körben a Torinóval csap össze.

UEFA EURÓPA LIGA, SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉS
Debrecen - Kukesi (albán) 3-0
Pjunik (örmény) - Shupki (macedón) 3-3
Ordabaszi (kazah) - Torpedo Kutaiszi (grúz) 1-0
Ventspils (lett) - Teuta (albán) 3-0
Alaskert (örmény) - Makedonija (észak-macedón) 3-1
AEK Larnaca (ciprus) - Petrocub (moldovai) 1-0
Laci (albán) - Hapoel Beer Seva (izraeli) 1-1
Narva (észt) - Buducsnoszt (montenegrói) 0-2
Flora (észt) - Radnicski Nis (szerb) 2-0
Kuopio PS (finn) - Vityebszk (fehérorosz) 2-0
Sabail (azeri) - U. Craiova (román) 2-3
Balzan (máltai) - Domzale (szlovén) 3-4
Riteriai (litván) - KI Klaksvik (feröeri) 1-1
Ruzomberok (szlovák) - Levszki Szófia (bolgár) 0-2
Akademija Pandev (észak-macedón) - Zrinjski (bosnyák) 0-3
Brann Bergen (norvég) - Shamrock Rovers (ír) 2-2
Bröndby (dán) - Inter Turku (finn) 4-1
Crusaders (északír) - B36 (feröeri) 2-0
Dinamo Tbiliszi (grúz) - Engordany (andorrai) 6-0
Liepaja (lett) - DInamo Minszk (fehérorosz) 1-1
Kauno Zalgiris (litván) - APollon (ciprusi) 0-2
Maccabi Haifa (izraeli) - Mura (szlovén) 2-0
Malmö (svéd) - Ballymena (északír) 7-0
Molde (norvég) - KR Reykjavík (izlandi) 7-1
Radnik Bijeljina (bosnyák) - Trnava (szlovák) 2-0
Speranta (moldovai) - Neftchi (azeri) 0-3
Szoligorszk (fehérorosz) - Hibernians (máltai) 1-0

 


Megtekintések száma: 332 2019-07-11 20:49:38
Mezcsere

TV Műsor
DIGI Sport 1
01:45 - Labdarúgás
Ligue 1, összefoglaló, ism.
02:40 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
05:55 - Labdarúgás
Serie A TIM, AS Roma - Lazio, ism.
07:45 - Labdarúgás
Serie A TIM, Juventus - Napoli, ism.
09:35 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
09:45 - A nap hőse
ÉLŐ 09:55 - Strandfoci
férfi NB 1, Titánium Alapítvány-Zebegény Garvittax - Energia SC Gyöngyös
ÉLŐ 11:10 - Strandfoci
férfi NB 1, Debreceni Egyetemi AC - Bodon Péter FC
12:25 - Reggeli Start
Különkiadás, ism.
13:25 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 13:40 - Strandfoci
férfi NB 1, Bodon Péter FC - Titánium Alapítvány-Zebegény Garvittax
ÉLŐ 14:55 - Strandfoci
férfi NB 1, Újhartyán VSE - Bonyhád BFC
16:10 - Strandkézilabda
Európa Kupa, ism.
19:00 - Labdarúgás
Ligue 1, PSG - Guingamp, ism.
20:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
20:55 - Labdarúgás
Ligue 1, AS Monaco - Strasbourg, ism.
22:45 - Labdarúgás
Ligue 1, St. Étienne - Lyon, ism.
DIGI Sport 2
05:55 - Tenisz
WTA-torna, Bukarest, ism.
09:55 - Félelem nélkül
Autósmagazin, ism.
10:25 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
10:35 - Labdarúgás
Serie A TIM, Internazionale - Cagliari, ism.
12:25 - A nap hőse
12:35 - Labdarúgás
Serie A TIM, Bologna - Udinese, ism.
14:25 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora - Tour de Ring
14:35 - Labdarúgás
Serie A TIM, összefoglaló, ism.
ÉLŐ 16:00 - Tenisz
WTA-torna, Bukarest, döntő
18:00 - A nap hőse
18:10 - Tenisz
WTA Magazin, ism.
18:40 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Huzsvár Attila, ism.
19:10 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
19:20 - Strandfoci
férfi NB 1, Titánium Alapítvány-Zebegény Garvittax - Energia SC Gyöngyös, ism.
20:40 - Strandfoci
férfi NB 1, Debreceni Egyetemi AC - Bodon Péter FC, ism.
22:00 - Sportlövészet
Európa-bajnokság, 2. nap, ism.
DIGI Sport 3
07:00 - Labdarúgás
Ligue 1, PSG - Guingamp, ism.
08:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
08:55 - A nap hőse
09:05 - Labdarúgás
Ligue 1, AS Monaco - Strasbourg, ism.
10:55 - Labdarúgás
Ligue 1, Caen - Marseille, ism.
12:45 - Labdarúgás
Ligue 1, St. Étienne - Lyon, ism.
14:40 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
14:50 - A nap hőse
15:00 - Labdarúgás
Ligue 1, összefoglaló, ism.
15:55 - Labdarúgás
angol Ligakupa, döntő, Chelsea - Manchester City, ism.
18:45 - Labdarúgás
Serie A TIM, AS Roma - Lazio, ism.
20:35 - Labdarúgás
Serie A TIM, Juventus - Napoli, ism.
22:25 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
22:35 - Tenisz
WTA-torna, Bukarest, döntő, ism.
TV Műsor

FILMEK EGÉSZ NAP - MINDEN NAP

DIGI FULL CSOMAG


Facebook


DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse