DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse
Angol labdarúgás

A Leeds United elrontotta a kiscsapat Ligakupa-bemutatkozását

A Leeds United 3-0-ra legyőzte a Salford Cityt, így bejutott az angol Ligakupa 2. fordulójába. A Derby County a Scunthorpe otthonában harcolta ki a továbbjutást.

A Leeds United elrontotta a kiscsapat Ligakupa-bemutatkozását
(fotó: Twitter)

A SALFORD-LEEDS UNITED MECCS GÓLJAI

A video csak Magyarországi IP címről érhető el!

 

A Salford City az elmúlt években osztályról osztályra ugrott felfelé, és 2019 őszén kipróbálhatta magát a Ligakupában is.

A korábbi manchesteri sztárok tulajdonában lévő együttes azonban nehéz ellenfelet kapott, hiszen a másodosztályú, és ott is az élmezőnyhöz tartozó Leeds United látogatott a negyedosztályú gárdához. Marcelo Bielsa együttese ugyan az első félidőben nem játszott jól, azonban Edward Nketiah közeli találatával előnyhöz jutott a játékrész végén.

A második játékrész első negyedórájában a Leeds lezárta a vitás kérdéseket, előbb Gaetano Berardi, majd Mateusz Klich volt eredményes.


A SCUNTHORPE - DERBY COUNTY MECCSET ELDÖNTŐ GÓL

A video csak Magyarországi IP címről érhető el!

 


Jobban megszenvedett negyedosztályú ellenfelével a Derby County, amely csak Lee Buchanan 78. percben szerzett találatával győzött Scunthorpe-ban.

ANGOL LIGAKUPA, 1. FORDULÓ
Salford City - Leeds United 0-3
Scunthorpe - Derby County 0-1
Accrington - Sunderland 1-3
Barnsley - Carlisle 0-3
Blackburn - Oldham 3-2
Blackpool - Macclesfield 2-2 - 11-esekkel: 2-4
Bradford - Preston North End 0-4
Brentford - Cambridge 1-1 - 11-esekkel: 4-5
Bristol Rovers - Cheltenham 3-0
Charlton - Forest Green Rovers 0-0 - 11-esekkel: 3-5
Colchester - Swindon Town 3-0
Coventry - Exeter 4-1
Gillingham - Newport County 2-2 - 11-esekkel: 1-4
Grimsby - Doncaster 1-0
Huddersfield - Lincoln 0-1
Luton Town - Ipswich 3-1
Mansfield - Morecambe 2-2 - 11-esekkel: 5-6
Middlesbrough - Crewe 2-2 - 11-esekkel: 2-4
Nottingham - Fleetwood 1-0
Oxford - Peterborough 1-0
Plymouth - Leyton 2-0
Port Vale - Burton 1-2
QPR - Bristol City 3-3 - 11-esekkel: 5-4
Rochdale - Bolton 5-2
Shrewsbury - Rotherham 0-4
Stevenage - Southend 1-2
Swansea - NOrthampton 3-1
Tranmere - Hull 0-3
Walsall - Crawley 2-3
Wigan - Stoke 0-1
Wimbledon - MK Dons 2-2 - 11-esekkel: 2-4
Wycombe - Reading 1-2
West Bromwich Albion - Milwall 1-2
Sheffield Wednesday - Bury elhalasztva

 


Megtekintések száma: 1153 2019-08-13 22:38:12
REGGELI START FM


TV Műsor
DIGI Sport 1
01:15 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÚJ 06:45 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Harangozó Anita
ÉLŐ 06:55 - Reggeli Start
(benne Sport 24)
08:30 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
08:40 - A nap hőse
08:50 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Harangozó Anita
09:00 - Jégkorong
szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék - Mihalovce, ism.
11:25 - Labdarúgás
spanyol Szuperkupa, elődöntő, Valencia- Real Madrid, ism.
13:15 - Labdarúgás
spanyol Szuperkupa, elődöntő, Barcelona - Atlético Madrid, ism.
15:05 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
15:10 - Labdarúgás
spanyol Szuperkupa, döntő, Real Madrid - Atlético Madrid, ism.
ÚJ 17:50 - Labdarúgás
Premier League, Aston Villa - Watford, felv.
ÚJ 19:40 - Labdarúgás
Premier League Netbusters
ÉLŐ 20:10 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
20:25 - A nap hőse
20:35 - Sport 24
Exkluzív interjú Marco Rossival
ÉLŐ 20:55 - Labdarúgás
Premier League, Manchester United - Burnley
23:25 - Labdarúgás
Serie A TIM, összefoglaló, ism.
DIGI Sport 2
00:25 - Reggeli Start
válogatás
00:50 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
07:00 - Labdarúgás
Premier League, Burnley - Leicester, ism.
08:50 - Teqball
Világbajnokság 2019, ism.
11:25 - X-Trial-világbajnokság
Rennes, összefoglaló, ism.
12:20 - A nap hőse
12:30 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Harangozó Anita
12:40 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
12:45 - Reggeli Start, ism.
14:10 - Tenisz
WTA-torna, Hobart, döntő, ism.
16:10 - Tenisz
WTA-torna, Adelaide, döntő, ism.
18:10 - Röplabda
női Bajnokok Ligája, Nantes - Vasas Óbuda, ism.
ÉLŐ 20:25 - Labdarúgás
Premier League, Leicester - West Ham
22:30 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
22:45 - Kosárlabda
női Európa Kupa, Aluinvent DVTK - Olympiakosz, ism.
DIGI Sport 3
07:00 - Röplabda
női Bajnokok Ligája, Nantes - Vasas Óbuda, ism.
09:20 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
09:25 - A nap hőse
09:35 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Harangozó Anita
09:45 - Labdarúgás
Ligue 1, St. Étienne - Nantes, ism.
11:35 - Labdarúgás
Ligue 1, Bordeaux - Lyon, ism.
13:25 - Labdarúgás
Ligue 1, Monaco - PSG, ism.
15:15 - A nap hőse
15:25 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Harangozó Anita
15:35 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
15:45 - Reggeli Start, ism.
17:10 - Amerikai futball
Magyarország - Spanyolország, ism.
20:20 - X-Trial-világbajnokság
Budapest, ism.
22:50 - Jégkorong
szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék - Mihalovce, ism.
TV Műsor

FILMEK EGÉSZ NAP - MINDEN NAP

DIGI FULL CSOMAG


Facebook


DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse