DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse
UEFA Európa Liga

A CSZKA Moszkva, a Ludogorec és az Espanyol vár a Fradira!

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) elkészítette az UEFA Európa Liga csoportkörének sorsolását: a Ferencváros a CSZKA Moszkvával, a Ludogoreccel és az Espanyollal került azonos kvartettbe.

A CSZKA Moszkva, a Ludogorec és az Espanyol vár a Fradira!
(fotó: Reuters)

A  playoffkörben a litván Suduvát kiejtő magyar együttes - a kolozsvári CFR-rel holtversenyben - a legkisebb koefficiensű gárda volt a sorsoláson, így a negyedik kalapból várhatta az ellenfeleket. A Fradit végül kilencedikként húzták ki ebből a kalapból, a magyar bajnok pedig a H csoportban folytatja a küzdelmeket a CSZKA Moszkva, a Ludogorec és az Espanyol társaságában. 

A B jelű négyesbe került a Köbenhavn és a Malmö mellé Kádár Tamás Dinamo Kijevje és a három magyar játékost (Kecskés Ákos, Holender Filip, Vécsei Bálint) foglalkozató Lugano is. Holman Dávidot a soraiban tudo Slovan Bratislava a K csoportban kapott helyet a Besiktas, a Braga és a Wolverhampton mellett.

A tavalyi finalista Arsenal a Frankfurttal, a Standard Liege-zsel és a Guimaraessel küzdhet meg a továbbjutásrt, a Lazióra a Celtic, a Rennes és a Cluj vár, a Roma a Basaksehirrel, a Mönchengladbachkal és a Wolfsberg együttesével került egy négyesbe, míg a 2017-es győztes Manchester Unitedre az Asztana, a szerb Partizan és az AZ Alkmaar vár a csoportkörben.
 

UEFA EURÓPA LIGA, CSOPORTKÖR
A CSOPORT: Sevilla (spanyol), APOEL (ciprusi), Qarabag (azeri), Dudelange (luxemburgi)  
B CSOPORT: Dinamo Kijev (ukrán), Köbenhavn (dán), Malmö (svéd), Lugano (svájci)
C CSOPORT: Basel (svájci), Krasznodar (orosz), Getafe (spanyol), Trabzonspor (török)
D CSOPORT: Sporting (portugál), PSV (holland), Rosenborg (norvég), LASK Linz (osztrák)
E CSOPORT: Lazio (olasz), Celtic (skót), Rennes (francia), CFR Cluj (romániai)
F CSOPORT: Arsenal (angol), Frankfurt (német), Standard Liege (belga), Guimaraes (portugál)
G CSOPORT: Porto (portugál), Young Boys (svájci), Feyenoord (holland), Rangers (skót)
H CSOPORT: CSZKA Moszkva (orosz), Ludogorec (bolgár), Espanyol (spanyol), Ferencváros (magyar)
I CSOPORT:  Wolfsburg (német), Gent (belga), St. Étienne (francia), Olekszandrija (ukrán)
J CSOPORT: AS Roma (olasz), Mönchengladbach (német), Basaksehir (török), Wolfsberg (osztrák)
K CSOPORT: Besiktas (török), Braga (portugál), Wolverhampton (angol), Slovan Bratislava (szlovák)
L CSOPORT: Manchester United (angol), Asztana (kazah), Partizan (szerb), AZ Alkmaar (holland)

 


Megtekintések száma: 937 2019-08-30 13:30:28
DIGI Mobil Oldalsáv

Hová tűntél?


DIGI Sport Kvíz

TV Műsor
DIGI Sport 1
00:35 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
06:20 - Labdarúgás
spanyol Szuperkupa, döntő, ism.
08:10 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
08:20 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kaszás Klaudia
08:30 - A nap hőse
08:40 - Labdarúgás
Premier League, Liverpool - Manchester United, ism.
10:30 - Labdarúgás
Premier League, Manchester City - Crystal Palace, ism.
12:20 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
12:25 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kaszás Klaudia
12:35 - A nap hőse
12:45 - Labdarúgás
Premier League, Sheffield United - Tottenham, ism.
14:35 - Labdarúgás
Ligue 1, Lyon - Metz, ism.
16:25 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kaszás Klaudia
16:35 - A nap hőse
16:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÚJ 16:55 - Labdarúgás
Ligue 1, összefoglaló
ÚJ 17:50 - Labdarúgás
Premier League, összefoglaló
ÚJ 19:15 - Labdarúgás
Serie A TIM, összefoglaló
ÉLŐ 20:40 - Labdarúgás
Serie A TIM, Cagliari - AC Milan
22:40 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
22:50 - Labdarúgás
Serie A TIM, Bologna - Hellas Verona, ism.
DIGI Sport 2
07:00 - Jégkorong
ICE, Hydro Fehérvár AV19 - Innsbruck, ism.
09:10 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
09:20 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kaszás Klaudia
09:30 - A nap hőse
09:40 - Labdarúgás
Serie A TIM, Internazionale - Juventus, ism.
11:30 - Labdarúgás
Serie A TIM, Sassuolo - Parma, ism.
13:20 - Labdarúgás
Serie A TIM, Napoli - Fiorentina, ism.
15:10 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
15:15 - Labdarúgás
Serie A TIM, Sampdoria - Udinese, ism.
17:05 - Labdarúgás
Serie A TIM, Atalanta - Genoa, ism.
18:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
19:05 - Jégkorong
szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék - Kosice, ism.
21:15 - Labdarúgás
Premier League, összefoglaló, ism.
22:40 - Labdarúgás
Ligue 1, összefoglaló, ism.
23:35 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
23:45 - Labdarúgás
A Premier League világa, ism.
DIGI Sport 3
00:25 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
07:00 - Labdarúgás
Ligue 1, Lyon - Metz,, ism.
08:50 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
09:00 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kaszás Klaudia
09:10 - A nap hőse
09:20 - Labdarúgás
Ligue 1, Brest - Rennes, ism.
11:10 - Labdarúgás
Ligue 1, Angers - PSG,, ism.
13:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
13:05 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kaszás Klaudia
13:15 - A nap hőse
13:25 - Jégkorong
ICE, Hydro Fehérvár AV19 - Innsbruck, ism.
15:35 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
15:45 - Labdarúgás
spanyol Szuperkupa, 1. elődöntő, Real Sociedad - Barcelona, ism.
17:35 - Labdarúgás
spanyol Szuperkupa, 2. elődöntő, Real Madrid - Athletic Bilbao, ism.
19:25 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
19:35 - Labdarúgás
spanyol Szuperkupa, döntő, ism.
21:25 - Vízilabda
férfi Bajnokok Ligája, kvalifikációs torna, OSC Budapest - NC Vouliagmeni, ism.
22:45 - Vízilabda
férfi Bajnokok Ligája, kvalifikációs torna, VK Radnicki - OSC Budapest, ism.
TV Műsor


DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse