DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse
További labdarúgás

Az olaszok után a belgák is 10/10-zel zártak

A belga labdarúgó-válogatott – hátrányból fordítva – 6-1-re kiütötte Ciprus legjobbjait az Európa-bajnoki selejtezősorozat I csoportjának utolsó, tizedik fordulójában. A németek és a hollandok is gáláztak a C elnevezésű ötösben.

Az olaszok után a belgák is 10/10-zel zártak
(fotó: Reuters)

Érdemi, kijutást befolyásoló kérdés a minket érintő E csoporton kívül már nem akadt kedd este a selejtezőkörben. Így volt ez az I jelű hatosban is, ahol a belgák hibátlan mérleggel fogadták Ciprust. Ezt a teljesítményt pedig nem akarták elcsúfítani, és hiába voltak hátrányban a 14. percben, az egyaránt duplázó Kevin de Bruyne és Christian Benteke vezetésével végül 6-1-re diadalmaskodtak, így 10/10-es mutatóval zártak a San Marinót 5-0-ra elintéző Oroszország előtt.

A C csoportban a hollandok papíron még megelőzhették volna a németeket (a csoportelsőséghez a Nationalelf botlására lett volna szükségük), ám Joachim Löw fiai nem tettek szívességet a németalföldieknek: 6-1-re páholták el az észak-íreket, így Hollandia hiába hintett ötöt az észteknek, be kellett érnie a második hellyel.

A G csoportban már ilyen jellegű izgalom sem volt, így jöjjenek tényszerűen az eredmények: a lengyelek gólgazdag meccsen, 3-2-re verték a szlovéneket, a lettek 1-0-ra legyűrték az osztrákokat, míg Észak-Macedónia 1-0-s sikert aratott Izrael felett.
 

LABDARÚGÁS, EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐSOROZAT, C CSOPORT, 8. FORDULÓ
Németország - Észak-Írország 6-1
Hollandia - Észtország 5-0

 

A CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
1. Németország  8 7 0 1 30-7 21 pont
2. Hollandia  8 6 1 1 24-7 19
3. Észak-Írország 8 4 1 3 9-13 13
4. Fehéroroszország 8 1 1 6 4-16 4
5. Észtország 8 0 1 7 2-26 1



 

G CSOPORT, 10. FORDULÓ
Észak-Macedónia - Izrael 1-0
Lengyelország - Szlovénia 3-2
Lettország - Ausztria 1-0

 

A CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
1. Lengyelország  10 8 1 1 18-5 25 pont
2. Ausztria  10 6 1 3 19-9 19
3. Észak-Macedónia 10 4 2 4 12-13 14
4. Szlovénia 10 4 2 4 16-11 14
5. Izrael 10 3 2 5 16-18 11
6. Lettország 10 1 0 9 3-28 3

 

I CSOPORT, 10. FORDULÓ
Belgium - Ciprus 6-1
San Marino - Oroszország 0-5
Skócia - Kazahsztán 3-1

 

A CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
1. Belgium  10 10 0 0 40-3 30 pont
2. Oroszország  10 8 0 2 33-8 24
3. Skócia 10 5 0 5 16-19 15
4. Ciprus 10 3 1 6 15-20 10
5. Kazahsztán 10 3 1 6 13-17 10
6. San Marino 10 0 0 10 1-51 0


Kiemelve a már biztosan továbbjutó csapatok, dőlten szedve pedig a Nemzetek Ligája-playoff indulói.


Megtekintések száma: 437 2019-11-19 23:04:31
Hová tűntél?

Élő közvetítések

DIGI Mobil Oldalsáv


DIGI Sport Kvíz

TV Műsor
DIGI Sport 1
00:05 - Félelem nélkül
Autrósmagazin, ism.
07:00 - Reggeli Start
válogatás
08:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
08:10 - Labdarúgás
Premier League Netbusters, ism.
08:40 - Labdarúgás
Premier League Match Pack, ism.
09:10 - Labdarúgás
Premier League, Norwich - West Ham United, ism.
11:00 - Labdarúgás
Premier League, Brighton - Manchester City, ism.
12:50 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 12:55 - Kézilabda
Strandkézilabda, női, elődöntő
13:40 - Félelem nélkül
Autósmagazin, ism.
14:15 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 14:20 - Kézilabda
Strandkézilabda, férfi, elődöntők
15:15 - Sportlövő Magazin, ism.
15:45 - Labdarúgás
Ligue 2, A feljutás, ism.
ÉLŐ 16:15 - Kézilabda
Strandkézilabda, női, döntő
17:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 17:10 - Labdarúgás
Serie A TIM, Genoa - SPAL
19:15 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 19:25 - Labdarúgás
Serie A TIM, Fiorentina - Hellas Verona
ÉLŐ 21:30 - Labdarúgás
Serie A TIM, Napoli - AC Milan
23:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
DIGI Sport 2
07:00 - Labdarúgás
Serie A TIM, Lazio - Sassuolo, ism.
09:25 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
09:35 - Labdarúgás
Serie A TIM, Brescia - AS Roma, ism.
11:50 - Labdarúgás
Serie A TIM, Juventus - Atalanta, ism.
14:10 - Labdarúgás
Ligue 1, szezonvisszatekintő 2019/2020, ism.
ÉLŐ 15:10 - Labdarúgás
Premier League, Aston Villa - Crystal Palace
ÉLŐ 17:15 - Kézilabda
Strandkézilabda, férfi, döntő
18:05 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
18:15 - Labdarúgás
Strandfoci, döntő, ism.
19:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 19:55 - Labdarúgás
Premier League, Bournemouth - Leicester
ÚJ 22:00 - Lovassport
Díjugrató GP, 2. forduló, felv.
DIGI Sport 3
00:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
07:00 - Kézilabda
Strandkézilabda, ism.
10:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
10:10 - Amerikai futball
HFL 2018, Nyíregyháza Tigers - Budapest Eagles, ism.
13:10 - Jégkorong
EBEL, Fehérvár AV19 - Graz, ism.
15:35 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
15:40 - Jégkorong
szlovák Extraliga, MAC Újbuda - Trencin, ism
18:15 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
18:25 - Félelem nélkül
Autósport Magazin, ism.
18:55 - Sportlövő Magazin, ism.
LIVE 19:25 - Labdarúgás
Serie A TIM, Udinese - Sampdoria
21:30 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
21:40 - Röplabda
női Bajnokok Ligája, Nantes - Vasas Óbuda, ism.
23:50 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Juhár Tamás, ism.
TV Műsor


DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse