DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse
UEFA Európa Liga

Svájci vagy francia ellenfél várhat a Fehérvárra, horvát a Honvédra

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) a Bajnokok Ligája play-off után az UEFA Európa Liga harmadik selejtezőkörének sorsolását is elkészítette, így ellenfelet kapott a Bp. Honvéd és a MOL Fehérvár is, már amennyiben a két magyar csapat sikeresen teljesíti a második kört.

Svájci vagy francia ellenfél várhat a Fehérvárra, horvát a Honvédra

A MOL Fehérvárnak a máltai Hiberniansen kell túljutnia, hogy bejusson a harmadik selejtezőkörbe, de ott nem lesz könnyű dolga, ugyanis a svájci Servette és a francia Stade Reims párharcának győztesét kell fogadnia.

A Bp. Honvéd kiemeltként várta a selejtező sorsolását, és a kispestieknek a Malmö esetleges búcsúztatása után a Lokomotiva Zagrebbel kell megküzdeniük. A harmadik selejtezőkör mérkőzéseit szeptember 24-én játsszák.

UEFA EURÓPA LIGA, 3. SELEJTEZŐKÖR
BAJNOKI ÁG
FK Szarajevo (bosnyák) - Asztana (kazah)/Buducsnoszt (montenegrói)
Sheriff (moldovai) - Inter Escaldes (andorrai)/Dundalk (ír)
Ararat-Armenia (örmény)/Fola Esch (luxemburgi) - Celje (szlovén)
FK Riga (lett)/Tre Fiori (San Marino-i) - Celtic (skót)
KuPS (finn)/Slovan Bratislava (szlovák) - Suduva (litván)
Legia Warszawa (lengyel) - Szileksz (macedón)/Drita (koszovói)
KI (feröeri) - Connah's Quay (walesi)/Dinamo Tbiliszi (grúz)
Djurgarden (svéd) - Europa (gibraltári)/CFR Cluj (román)
Linfield (északír)/Floriana (máltai) - Flora (észt)/KR (izlandi)
NEM BAJNOKI ÁG
Hibernians (máltai)/MOL Fehérvár (magyar) - Servette (svájci)/Stade Reims (francia)
Bp. Honvéd (magyar)/Malmö (svéd) - Lokomotiva Zagreb (horvát)
Nomme Kalju (észt)/Mura (szlovén) - Aarhus (dán)/PSV (holland)
Sporting (portugál) - Viking (norvég)/Aberdeen (skót)
Charleroi (belga) - Sfintul Gheorghe (moldovai)/Partizan (szerb)
Ventspils (lett)/Rosenborg (norvég) - Alanyaspor (török)
Kukesi (albán)/Wolfsburg (német) - Deszna (ukrán)
Teuta (albán)/Granada (spanyol) - Lokomotiv Tbiliszi (grúz)/Dinamo Moszkva (ukrán)
Rijeka (horvát) - Arisz (görög)/Kolosz (ukrán)
St. Gallen (svájci) - AEK (görög)
LASK (osztrák) - DAC (szlovák)/Jablonec (cseh)
Shamrock Rovers (ír)/Bodö Glimt (norvég) - Milan (olasz)/Zalgiris Vilnius (litván)
Botosani (román)/Shkendija (macedón) - Lokomotiv Plovdiv (bolgár)/Tottenham (angol)
Bala Town (walesi)/Standard Liege (belga) - Vojvodina (szerb)
Rosztov (orosz)/Maccabi Haifa (izraeli) - Zeljeznicar (bosnyák)/Kajrat (kazah)
Progres (luxemburgi)/WIllem II (holland) - Lincoln (gibraltári)/Rangers (skót)
OFI (görög)/Apollon (ciprusi) - Hammarby (svéd)/Lech (lengyel)
Besiktas (török) - Borac (bosnyák)/Rio Ave (portugál)
Topolya (szerbiai)/FCSB (román) - Riteriai (litván)/Slovan LIberec (cseh)
Laci (albán)/Hapoel Beer-Sheva (izraeli) - Coleraine (északír)/Motherwell (skót)
IFK Göteborg (svéd)/Köbenhavn (dán) - Piast Gliwice (lengyel)/Hartberg (osztrák)
Osijek (horvát)/Basel (svájci) - Anorthoszisz (ciprusi)
Neftchi (azeri)/Galatasaray (török) - Renova (macedón)/Hajduk Split (horvát)
Viktoria Plzen (cseh) - Sönderyiske (dán)
Kajszar (kazah)/FK Krasznodar (orosz) - Olimpija Ljubljana (szlovén)/Zrijnski (bosnyák)
CSZKA Szófia (bolgár)/BATE (fehérorosz) - B36 (feröeri)/TNS (walesi)

 


Megtekintések száma: 769 2020-09-01 13:10:44
REGGELI START FM

Hová tűntél?

DIGI Mobil Oldalsáv


DIGI Sport Kvíz

TV Műsor
DIGI Sport 1
00:10 - Reggeli Start
válogatás
ÚJ 06:45 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Szabó Melinda
ÉLŐ 06:55 - Reggeli Start
(benne Sport 24)
08:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
08:10 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Szabó Melinda
08:20 - A nap hőse
08:30 - Tenisz
WTA-torna, Ostrava, ism.
11:35 - Labdarúgás
Serie A TIM, Internazionale - AC Milan, ism.
13:25 - Labdarúgás
Serie A TIM, Crotone - Juventus, ism.
15:15 - Labdarúgás
Serie A TIM, Napoli - Atalanta, ism.
17:05 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 17:15 - Labdarúgás
Premier League, összefoglaló
ÚJ 18:45 - Labdarúgás
Serie A TIM, összefoglaló
20:15 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
20:30 - Lovassport
Díjugratás, FIAT Országos Bajnokság, ism.
21:50 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Szabó Melinda
22:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
22:15 - Tenisz
WTA-torna, Ostrava, ism.
DIGI Sport 2
00:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
07:00 - Labdarúgás
Serie A TIM, összefoglaló, ism.
08:25 - Labdarúgás
Serie A TIM, Hellas Verona - Genoa, ism.
10:15 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Szabó Melinda
10:25 - A nap hőse
10:35 - Reggeli Start, ism.
11:30 - Autósport
Gokart, FIA Európa-bajnokság, Lonato, ism.
ÉLŐ 12:00 - Tenisz
WTA-torna, Ostrava
20:00 - Strandfoci
Strandfoci, Magyar Kupa, döntő, ism.
21:25 - Röplabda
férfi Bajnokok Ligája, Fino Kaposvár - Erzeni Shijak, ism.
22:40 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
22:55 - Labdarúgás
Premier League, összefoglaló, ism.
DIGI Sport 3
06:35 - Tenisz
WTA-torna, Ostrava, ism.
08:35 - Labdarúgás
Ligue 1, összefoglaló, ism.
09:30 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Szabó Melinda
09:40 - A nap hőse
09:50 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
09:55 - Labdarúgás
Ligue 1, St. Étienne - Nice, ism.
11:45 - Labdarúgás
Ligue 1, Strasbourg - Lyon, ism.
13:35 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
13:45 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Szabó Melinda
13:55 - Labdarúgás
Ligue 1, AS Monaco - Montpellier, ism.
15:45 - Reggeli Start, ism.
16:40 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
16:50 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Szabó Melinda
17:00 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga Magazin, ism.
17:55 - Labdarúgás
Ligue 1, Lille - Lens, ism.
19:45 - Labdarúgás
Ligue 1, Nimes - PSG, ism.
21:35 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
21:50 - Jégkorong
ICE, Hydro Fehérvár AV19 - Bolzano, ism.
TV Műsor


DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse