A Milan biztosan győzte le az újoncot

A Milan kétgólos győzelmet aratott a Crotone otthonában a Serie A TIM 2. fordulójában. Stefano Pioli együttese Kessié tizenegyesével jutott előnyhöz, az 50. percben pedig Brahim Díaz szerezte meg első gólját az olasz bajnokságban.

(fotó: Twitter)

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

SERIE A TIM, 2. FORDULÓ
CROTONE-MILAN 0-2 (0-1)
Crotone, játékvezető: Luca Pairetto
Crotone: Cordaz - Magallan, Marrone, Golemic - Pedro Pereira (Reca, 72.), Zanellato (Eduardo Henrique, 46.), Cigarini, Junior Messias, Molina (Rispoli, 83.) - Simy, Dragus (Vulic, 72.).
Vezetőedző: Giovanni Stroppa.
Milan: G. Donnarumma - Calabria, Gabbia, Kjaer, Theo Hernández - Kessié, Tonali (Bennaszer, 63.) - Diaz (Rafael Leao, 83.), Calhanoglu (Krunic 83.), Saelemaekers (Castillejo, 63.) - Rebic (Colombo, 57.).
Vezetőedző: Stefano Pioli.
Gólszerző: Kessié (45+2. - 11-esből), Díaz (50.)

90+4. perc - Vége a mérkőzésnek.

90. perc - Négy perc a ráadás.

85. perc - Rafael Leao szép cselek után lőtt, ezt blokkolták, Krunic ismétlése pedig Cordaz és a felső léc segítségével került az alapvonalon túlra.

81. perc - Most egy szép támadást vezettek a hazaiak, Kjaernek nagyon nehéz helyzetben kellett Simy elől mentenie, majdnem öngólt is fejelt.

79. perc - Hosszú ideje nem történt semmi, most viszont Junior Messias szabadrúgásánál nagy kavarodás volt a Milan kapuja előtt, a vendégek szerencséjére volt egy szabálytalanság, így a milánóiak jöhettek szabadrúgással.

56. perc - Magallan akadt össze Rebiccsel, a horvát támadó rosszul esett, úgy tűnik, hogy kifordult a válla.

50. perc - Növelte előnyét a Milan! Calhanoglu indult meg labdaszerzés után, összejátszott Saelemaekersszel, a visszakapott labdát Diaz elé tolta, aki fordulásból a hálóba lőtt. 0-2

19:07 - Elkezdődött a második félidő.

45+4. perc - Vége a játékrésznek.

45+2. perc - Vezet a Milan! Kessié magabiztosan a bal sarokba vágta a büntetőt. 0-1

45+2. perc - Helyben hagyják az ítéletet.

44. perc - Tizenegyeshez jut a Milan! Egy előreívelést a leshatáron kilépő Rebic kézgyanúsan vett át, majd elhúzta a lábát Marrone. Videóznak.

37. perc - Cordaz bátor kivetődéssel szedte fel a labdát Rebic elől.

31. perc - Calhanoglu szabadrúgásból először a sorfalba, másodjára pedig a kapu fölé lőtt.

20. perc - Egy jobb oldali szögletet követően Kjaer fejelte le a földre a labdát, onnan pedig a felső lécre pattant.

16. perc - Cordaz ismét munkában, Calhanoglu lövését fogta.

14. perc - Tonali nem tudott lőni, de továbbtette a labdát Diaznak, aki viszont azonnal tüzelt, Cordaz ezt is szögletre ütötte.

9. perc - A szögletnél Kjaer csúsztatott, Díaz azonban nagy helyzetben keresztbe lőtt a kapu előtt.

8. perc - Calhanoglu elég tisztán lőhetett, a jobb sarokra tartó lövést Cordaz szögletre tolta.

6. perc - Cigarini egy szabadrúgásnál észrevette, hogy Donnarumma kint áll a kapujából, be is ívelt a kapuba, ám a játékvezető észlelte, hogy mozgott a labda, és visszafújta a szabadrúgást.

18:03 - Elkezdődött a mérkőzés.

Megtekintések száma: 741 2020-09-27 20:07:31

00:45 - Sport 24
06:55 - Reggeli Start
07:55 - Sport 24
08:05 - A nap hőse
08:15 - Labdarúgás