A Crotone a Juve ellen szerezte meg első pontját

A Juventus együttese csalódást keltő, 1-1-es döntetlent játszott a Crotone vendégeként, az olasz labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójában. Az alaposan felforgatott torinóiak hamar hátrányba kerültek az újonc ellen, majd ugyan egyenlítettek, de a 60. percben az ezen a meccsen debütáló Federico Chiesa piros lapja miatt megfogyatkoztak. Az utolsó félórában már csak egy lesgólt láthattunk, a nem túl magas színvonalú találkozón a felek megosztoztak a pontokon.

LABDARÚGÁS, SERIE A TIM, 4. FORDULÓ

Crotone - Juventus 1-1 (1-1)

Stadio Ezio Scida, Crotone. Játákvezető: Francesco Fourneau.
Crotone: Cordaz - Magallán, Marrone, Luperto (Golemics, 83.) - Pereira (Rispoli, 74.), Molina (Petriccione, 88.), Cigarini, Vulics (Siligardi, 74.), Reca - Messias, Simy.
Vezetőedző: Giovanni Stroppa.
Juventus: Buffon - Danilo, Bonucci, Demiral - Chiesa, Bentancur, Arthur (Rabiot, 70.), Frabotta - Kulusevski (Bernardeschi, 70.), Portanova (Cuadrado, 56.) - Morata.
Vezetőedző. Andrea Pirlo.
Gólszerző: Simy (12. - 11-esből), illetve Morata (21.)
Piros lap: Chiesa (60.)

90+7. perc - Vége a találkozónak.

90. perc - Hét perc ráadás következik.

86. perc - Rispoli jobbról érkező beadát Siligardi fejelte kapura, de Buffon könnyedén védett.

76. perc - Cuadrado belőtt labdáját Morata továbbította a kapuba, de a játékvezető - a VAR-szoba segítségével - érvénytelenítette az elsőre magadott gólt, mivel a vendégek 9-ese lesen volt.

70. perc - Az utóbbi percekben főleg a mezőnyben folyik a játék, de érezhető, hogy a Crotone szeretné eldönteni a mérkőzést, igaz, egyelőre nem találja a fogást az elmúlt kilenc kiírás bajnokán.

63. perc - Kulusevski szabadrúgáa után Morata csúsztatása csattant a bal kapufán.

60. perc - Hoppá! Megfogyatkozik a Juve! Chiesa tartott rá stoplissal a becsúszó Cigarini lábára, amiért a játékvezető egyből piros lapot adott a középpályásnak! A Fiorentinától vett játékos adott egy gólpasszt, de aligha ilyen debütálásról álmodott.

55. perc - Simy forgolódott a tizenhatos vonalánál, majd a lehető legjobbkor tálalt Cigarini elé, aki átvette a játékszert, majd szemben a kapuval, nagy helyzetben mellé tekert!

46. perc - Egy rosszul kifejelt labda után Bentancur tüzelt kapásból, centikkel a jobb alsó sarok mellé.

21:48 - Kezdetét vette a második félidő.

45. perc - Nincs hosszabbítás, vége az első játékrésznek.

44. perc - Reca kapott remek labdát a bal szélen, laposan középretette a játékszert, ami után Molina tudott lőni, de Buffon a helyén volt, és védeni tudott.

42. perc - Na, ez már góllal kecsegtetett: Morata indítása után Portanova találta magát ziccerben, de kiszorított szögből nem tudott túljárni a remekül kimozduló, így védő Cordaz eszén.

40. perc - Portanova került lövőhelyzetbe, majd gurított nagyon gyengén mellé a tizenhatos elől - sokat elmond a helyzetek számáról, hogy ezt is leírtuk...

35. perc - Az utóbbi percekben a torinóiak már egyértelműen irányítanak, de nagy nyomás alá nem tudják helyezni a hazai portát.

25. perc - Chiesa visszagurítását Kulusevski tekerte jócskán a kapu mellé.

21. perc - GÓÓÓÓÓÓL! Ott az egyenlítés! Kulusevski kiugratását követően Chiesa centerezett tökéletesen, a teljesen üresen érkező Morata pedig közvetlen közelről a hálóba lőtt, 1-1!

21. perc - Simy lekészítése után Cigarini durrantott a lelátóra.

12. perc - GÓÓÓÓÓÓL! Vezet a Cortone! Bonucci találkozott Recával a tizenhatoson belül, a játékvezető pedig szabálytalannak látta a belépőt, így büntetőt ítélt a Crotona számára! A labda mögé Simy állt oda, és higgadtan a bal alsóba gurított, 1-0!

2. perc - Reca átadása után Simy fordult kapura, majd lőtt nem sokkal mellé.

20:47 - Elkezdődött a találkozó.