A SPAL otthonában sem tudott nyerni az Inter - VIDEÓKKAL

Már-már úgy tűnt, hogy Francesco Vicari öngóljának köszönhetően végre győzni tud a SPAL otthonában a hat bajnoki óta nyeretlen Internazionale, ám a 90. percben érkezett a csereként beálló Alberto Paloschi és egy szép csúsztatással pontot mentett az újoncnak. A milánóiak így közel két hónapja nem nyertek a Serie A-ban.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

SERIE A, 22. FORDULÓ
SPAL - Internazionale 1-1 (0-0)
Paolo Mazza, Ferrara. Játékvezető: Piero Giacomelli.
SPAL (3-5-1-1): Meret - Cionek, Vicari (Bonazzoli, 86.), Felipe - Lazzari, Schiattarella (Paloschi, 75.), Viviani, Grassi, Mattiello (Costa, 83.) - Kurtic - Antenucci.
Vezetőedző: Leonardo Semplici.
Internazionale (4-2-3-1): Handanovic - Cancelo, Skriniar, Miranda, D’Ambrosio - Vecino, Borja Valero (Rafinha, 90.) - Candreva (Éder, 46.), Brozovic (Gagliardini, 86.), Perisic - Icardi.
Vezetőedző: Luciano Spalletti.
Gólszerző: Paloschi (90.) ill. Vicari (48. - öngól)

90+4. perc - Vége a találkozónak!

Négy perc a ráadás.

90. perc - Góóóól, egyenlít a SPAL! Egy jobbról érkező szabadrúgást még kifejeltek az Inter védő, ám a labda pont Antenucci elé került, aki egy cselt követően remekül tekerte vissza a labdát, középen pedig Paloschi remek mozdulattal csúsztatott a kapuba! 1-1!

79. perc -
Egy gyors bedobást követően Antenucci tekert be balról, ám a középen érkező Paloschi közelről kapu fölé bólintott.

71. perc - A szlovén Kurtic távoli, lapos lövését magabiztosan fogta honfitársa, Handanovic.

59. perc - Perisic gurított vissza a középen teljesen üresen érkező Vecino elé, ám a középpályás lövését bravúrral védte Meret.

55. perc - Viviani lőtt a 17 méterről, ám a labda egy védőről szögletre pattant.

48. perc - Góóól, vezet az Inter, méghozzá egy öngóllal! Cancelo remekül tekert be balról, ám középen a tisztázni igyekvő Vicari a saját kapujába helyezte a labdát! 0-1!

13:35 - Elkezdődött a második játékrész!

45+2. perc - Vége az első félidőnek, ennél csak jobb jöhet!

Két perc a ráadás.

45. perc - D'Ambroiso jobbról érkező beadását Icardi lőtte közelről, kapásból csúnyán kapu mellé.

38. perc - Hosszú idő után végre valami a nem túl eseménydús mérkőzésen: Antenucci lőtt távolról, Handanovic pedig magabiztosan fogta a hazaiak első kaput találó próbálkozását.

20. perc - Egy jobbról érkező beadásra Grassi érkezett középen, ám a középpályás fejese jócskán Handanovic kapuja fölé szállt.

14. perc - Vecino vette észre Candrevát a 16-os előterében, az olasz játékos remek helyzetben lőhetett, ám Meret kapus hárította a próbálkozást.

09:00 - Labdarúgás
spanyol Szuperkupa, elődöntő, Valencia - Real Madrid, ism.
10:50 - Sport 24
10:55 - Labdarúgás
spanyol Szuperkupa, elődöntő, Barcelona - Atlético Madrid, ism.
12:45 - Labdarúgás
spanyol Szuperkupa, döntő, Real Madrid - Atlético Madrid, ism.
15:25 - Sport 24
15:35 - A nap hőse
15:45 - S.E.F.T.
15:55 - Labdarúgás
angol Ligakupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Manchester United - Manchester City, ism.
ÉLŐ 17:45 - Sport 24
ÉLŐ 18:00 - Kosárlabda