Nem bírt egymással a Milan és a Lazio! - VIDEÓVAL

Nem született gól a Milan és a Lazio összecsapásán az Olasz Kupa elődöntőjének első mérkőzésén. Mindkét fél előtt adódtak lehetőségek, ám az is jól látszott, hogy egyik gárda sem kockáztatott nagyobb offenzívát, illetve néhány játékos lábában még érezhető volt a múlt hét vasárnapi bajnoki mérkőzés. A visszavágóra majd február végén kerül sor, a Stadio Olimpico gyepén.

A MECCS ÖSSZEFOGLALÓJA:

OLASZ KUPA, ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
Milan - Lazio - 0-0
Helyszín: Milánó, San Siro. Játékvezető: Marco Guida
Milan: Donnarumma - Abate, Bonucci, Romagnoli, Borini - Kessié, Biglia, Locatelli (Calhanoglu, 57.) - Suso, Kalinic (André Silva, 84.), Bonaventura (Cutrone, 71.).
Vezetőedző: Gennaro Gattuso.
Lazio: Strakosha - Cáceres, Luiz Felipe, Radu - Basta, Parolo (Nani, 76.), Lucas Leiva - Milinkovics-Szavics, Lukaku - Felipe Anderson (Luis Alberto, 64.), Immobile (Lulic, 90+1.)
Vezetőedző: Simone Inzaghi.

90+4. perc - Véget ért a találkozó.

90. perc - Négy percet hosszabbított a játékvezető.

75. perc - Cutrone hasonló helyzetből fejelhetett, mint vasárnap, viszont Strakosha most hárítani tudott. Itt még nem ért véget az akció, ugyanis a kipattanó labda Calhanoglu elé került, aki kb. 6 méterről az üres kaput nem tudta célba venni.

73. perc - Suso lövése szállt fölé.

70. perc - Immobile tekerése lehet, hogy a kapuban kötött volna ki, de Bonucci blokkolni tudott, így szöglet következett.

68. perc - Immobile löketét hárította könnyedén Donnarumma.

62. perc - Lukaku beadását Immobile fejelte le a földre, azonban Donnarumma lábbal hárítani tudott.

61. perc - Suso távoli, pattogós lövését fogta könnyedén Strakosha.

53. perc - Locatelli lövését Luiz Felipe blokkolta fejjel.

21:53 - Kezdetét vette a második játékrész.

45. perc -
Nem hosszabbított a játékvezető, véget ért az első félidő.

44. perc - Milinkovics-Szavics tüzelt kb 25 méterről, de Donnarumma védett.

37. perc - Immobile szitáló löketét hárította Donnarumma.

32. perce - Locatelli távoli kísérlete landolt a lelátón.

20. perc - Immobile nagyszerűen tolta meg a labdát Romagnoli mellett, lövése azonban csak oldalról zörgette meg a hálót.

16. perc - Érződik mindkét együttesen a nagy tét, talán ennek is köszönhető, hogy igazán nagy helyzet egyik fél előtt sem adódott.

4. perc - Felipe Anderson egy szabadrúgást követően ívelt a kapu elé, amit Romagnoli fejelt fel az égbe, ezt követően pedig Donnarumma ölelte magához a játékszert.

20:49 - Elkezdődött a mérkőzés.

Megtekintések száma: 703 2018-01-31 23:00:00

00:25 - Sport 24
07:00 - Reggeli Start
08:00 - Sport 24
08:10 - A nap hőse
08:20 - Szélkakas