Villámgól törte meg a pocsék római sorozatot - VIDEÓKKAL

Az AS Roma együttese - Cengiz Ünder első percben szerzett találatával - 1-0-ra diadalmaskodott a Hellas Verona otthonában, a labdarúgó Serie A 23. fordulójában. A fővárosiak az egész első játékrészben domináltak, ám a fordulást követően - Lorenzo Pellegrini talán kicsit szigorú kiállítása miatt - gyorsan emberhátrányba kerültek. A veronaiak ennek ellenére nem tudtak meggyőző fölényt kialakítani, és nem is volt komolyabb esélyük az egyenlítésre. A Roma 1-0-s sikerével december 16-a után nyert ismét tétmeccset.

LABDARÚGÁS, SERIE A, 23. FORDULÓ
Hellas Verona - AS Roma 0-1 (0-1)
Stadio Marc'Antonio Bentegodi, Verona. Játékvezető: Michael Fabbri.
Verona: Nicolas - Ferrari, Caracciolo, Vukovics, Fares - Romulo, Valoti (Calvano, 67.), Büchel (Souprayen, 88.), Aarons (Szung-Vu, 71.) - Ryder Matos - Petkovic.
Vezetőedző: Fabio Pecchia.
Roma: Alisson - Florenzi, Manolasz, Fazio, Kolarov - Pellegrini, Strootman, Nainggolan - Cengiz Ünder (Gerson, 70.), Dzeko (Defrel, 89.), El Shaarawy (Perotti, 78.).
Vezetőedző: Eusebio De Francesco.
Gólszerző: Cengiz Ünder (1.)
Piros lap: Pellegrini (51.)

90+4. perc - Vége a találkozónak!

90+3. perc - Egy tetszetős ellenakció végén Defrel passzolt a teljesen üresen álló Strootmanhoz, aki a tizenhatoshoz érve lőtt, Nicolas hatalmas bravúrral szögletre hárított.

90. perc - Négy perc hosszabbítás következik.

81. perc - Nainggolan ballábas bombája jócskán célt tévesztett.

73. perc - Eldőlhetett volna minden: Nicolas ajándékozta oda a labdát Dzekónak, a bosnyák lövésénél azonban jóvátette hibáját a portás, és szépen tenyerelte oldalra a nem túl jól helyezett löketet.

70. perc - Lejön a meccs eddigi egyetlen góljának szerője, Cengiz Ünder. A helyén Gerson folytatja.

60. perc - Egyelőre nem tudja kihasználni emberelőnyét a Verona, a Románál pedig a kezdeti zavarodottságot követően úgy tűnik, helyre állt a rend.

51. perc - Hoppá! Megfogyatkoznak a vendégek! Ryder Matos indult meg nagy lendülettel a félpályánál, Pellegrini azonban hátulról felrúgta őt, a játékvezető pedig egyből piros lapot mutatott fel a fővárosi focistának!

50. perc - A Roma végezhetett el szabadrúgást a tizenhatos sarkánál, Kolarov pedig kapura húzta a játékszert, de nem tudott túljárni a hazai hálóőr eszén.

46. perc - Kolarov sarokrúgását Strootban bólintotta kapura, Nicolas szép vetődéssel fogta a labdát.

13:35 - Kezdetét vette a második játékrész.

45. perc - Nincs hoszabbítás, vége az első félidőnek.

37. perc - Dzeko lépett ki a tizenhatoson belül, majd kiszorított helyről megpróbálta átperdíteni a labdát Nicolas felett, a kapus azonban - vállal - menteni tudott.

32. perc -  Ryder Matos célozta meg a a kapu jobb oldalát, nagyjából 20-22 méterről eleresztett próbálkozása kicsivel mellé ment.

23. perc - Ezúttal Nainggolan gondolt egyet, és próbálkozott messziről, lökete éppen, hogy elkerülte Nicolas kapujának jobb alsó sarkát.

20. perc - Kolarov találta meg nagyszerűen Dzekót, aki kapásból lőtt a tizenhatos vonalánál, bombája kevéssel zúgott el a kapu mellett.

16. perc - Ryder Matos kísérletezett védője szorításában, Alisson könnyedén hárított.

15. perc - Egy jobboldali beívelést követően Dzeko csúsztatott, Nicolas lábbal védett.

6. perc - Egy középre fejelt labda után Dzeko szépen fordult kapura, lövése pedig nem sokkal ment fölé.

Ez volt a fiatal török játékos első találata a Serie A-ban.

1. perc - GÓÓÓÓÓÓÓL! Micsoda kezdés! Egy labdaszerzés után Cengiz Ünder tolta befelé a labdát a jobb oldalról, majd ballal, nagyjából 18 méterről, gyönyörűen lőtt a bal alsóba, 0-1!

12:33 - Elkezdődött a találkozó.

Megtekintések száma: 614 2018-02-04 12:05:00