Bombameglepetés Rómában, győzött a Genoa - VIDEÓKKAL

A záró mérkőzésre maradt a Serie A TIM 23. fordulójának legnagyobb meglepetése, ugyanis a Lazio hazai pályán 2-1-es vereséget szenvedett a Genoa ellen. A korábbi laziós Goran Pandev révén a vendégek jutottak vezetéshez, ezt azonban még gyorsan kiegyenlítette Marco Parolo. Ám a hosszabbításban érkezett Laxalt, és az ő fejesével jutott három ponthoz a liguríai gárda.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

SERIE A TIM, 23. FORDULÓ
LAZIO-GENOA 1-2 (0-0)
Róma, játékvezető: Fabio Maresca
Lazio: Strakosha - Caceres, De Vrij, Radu - Marusics (Felipe Anderson, 70.), Parolo, Lucas Leiva, Murgia (Nani, 70.), Lukaku (Patric, 83.) - Luis Alberto, Immobile.
Vezetőedző: Simone Inzaghi.
Genoa: Perin - Biraschi, Rossettini, Zukanovic - Pereira (Lazovics, 84.), Rigoni (Medeiros, 65.), Bertolacci, Hiljemark, Laxalt - Galabinov, Pandev (Bessa, 87.).
Vezetőedző: Davide Ballardini.
Gólszerző: Parolo (59.), ill. Pandev (55.), Laxalt (90+2.)

90+5. perc - Vége a mérkőzésnek.

90+2. perc - Újra megszerzi a vezetést a Genoa! Hiljemark remek beadását Laxalt fejelte a kapuba. 1-2

90. perc - Négy perc a ráadás.

85. perc - Immobile éles szögből kapura lőtt, Perinről kijött a labda, de nem érkezett senki a második hullámban.

80. perc - Caceres nem tudott felszabadítani, Laxalt vitte el a labdát, majd a bal sarokba lőtt. A játékvezető megnézte az esetet, majd kezezés miatt kifelé ítélt szabadrúgást.

70. perc - Inzaghi Felipe Andersont és Nanit is pályára küldi.

59. perc - Egyenlít a Lazio! Caceres beadásába remekül szúrt bele Parolo, és a labda a jobb sarokba került. 1-1

55. perc - Vezet a Genoa! Hiljemark labdáját Galabinov tette vissza, De Vrij lyukat rúgott, Pandev így a jobb sarokba guríthatott. 0-1

53. perc - Lucas Leiva 16 méteres lövése egy lábon megpattanva alig kerülte el a jobb sarkot.

46. perc - Elkezdődött a második félidő.

45+1. perc - Vége a játékrésznek.

41. perc - Luis Alberto ezúttal pontosabb volt, de távoli lövését biztosan fogta Perin.

37. perc - Luis Alberto unta meg a többiek tehetetlenségét, de lövése nem talált kaput.

32. perc - A Genoa a védekezéssel törődik, a Lazio pedig nem találja ennek az ellenszerét.

20. perc - Parolo "hulló falevél" fejese szállt a kapu fölé.

11. perc - Ígéretes Lazio-támadás végén Parolo fejelt jócskán a jobb sarok mellé.

1. perc - Elkezdődött a mérkőzés.

11:00 - Labdarúgás
angol Ligakupa, elődöntő, első mérkőzés, Manchester United - Manchester City, ism.
12:50 - A nap hőse
13:00 - Sport 24
13:05 - Labdarúgás
Premier League, Everton - Newcastle, ism.