Higuaínt elvesztette, de a derbit megnyerte a Juve - VIDEÓKKAL

A Juventus együttese 1-0-ra győzte le a Torino együttesét az olasz labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában. A címvédő egyetlen találatát Alex Sandro szerezte, azonban Massimiliano Allegri vezetőedző öröme nem lehet felhőtlen, hiszen a mérkőzés elején sérülés miatt le kellett cserélni Gonzalo Higuaint.

A MECCS ÖSZEFOGLALÓJA:

SERIE A, 25. FORDULÓ
TORINO - JUVENTUS 0-1 (0-1)
Stadio Olimpico Grande Torino, játékvezető: Daniele Orsato
Torino: Sirigu - De Silvestri (Edera 80.), N'Koulou, Burdisso, Molinaro - Baselli (Niang 55.), Rincon, Obi (Acquah 72.) - Falque, Belotti, Ansaldi. Vezetőedző: Walter Mazzarri.
Juventus: Szczesny - De Sciglio, Rugani, Chiellini, Asamoah - Khedira, Pjanic, Sturaro - Douglas Costa (Dybala 66.), Higuain (Bernardeschi 15.), Alex Sandro. Vezetőedző: Massimiliano Allegri.
Gólszerző: Alex Sandro (33.)

90+5. perc - Vége a mérkőzésnek.

90. perc -
Négy perc lesz a hosszabbítás.

80. perc - Mazzarri nem adja fel, védő helyett csatárt cserélt be: De Silvestri helyett Edera a pályán.

73. perc - Pjanic ívelt középre egy szabadrúgást a jobb oldalról, a hosszún Alex Sandro érkezett, de a mellkasáról a kapu jobb oldala mellé pattant a labda.

69. perc - Egy bal oldali beadásra Dybala érkezett a tizenhatoson belül teljesen egyedül, a fiatal csatár azonban rosszul találta el a ladát, így az a kapu fölé szállt.

68. perc - Niang lőtt 16 méterről balról, de a labda a kapu jobb alsó sarka mellé ment.

67. perc - Dybala máris helyzetbe került, remek labdát kapott a tizenhatos jobb oldalán, majd 8 méterről lőtt, de a lövés a kapu bal oldala mellett suhant el.

66. perc - Dybala állt be Douglas Costa helyére. Az argentin csatár január hatodik óta először lép pályára, eddig sérült volt.

63. perc - Obi gyengécske lövését fogta könnyedén Szczesny, de legalább lövést láthattunk.

60. perc - A szünet óta nem remekelnek támadásban a csapatok: a második félidőben még egyetlen kapuralövést sem láthattunk.

55. perc - Baselli helyett Niang állt be. Mazzarri-mester tehát szeretné, ha csapata támadóbb szellemben futballozna a folytatásban.

13:39 - Folytatódott a játék.

45+2. perc - Vége az első félidőnek.

42. perc -
Douglas Costa emelt volna a tizenhatoson belül Alex Sandro elé, azonban a szélső lesre futott, így akkor sem törhetett vona kapura, ha a védők nem tisztáznak előle.

33. perc - Bernardeschi csinált meg egy cselt a tizenhatos jobb oldalán, majd élesen középre lőtte a labdát, a hosszún Alex Sandro érkezett és közelről a hálóba továbbított. 0-1.
[RELATED VIDEO:2]

32. perc -
Pjanic szabadrúgását hárította vetődve Sirigu.

29. perc - Falque jobb oldali beadása után De Silvestri bólintott kapura 10 méterről, azonban Szczesny magabiztosan fogta a fejest.

27. perc - Egy a tizenhatos jobb oldalára ívelt labdát Belotti lőtt el estében 12 méterről, két védő szorításából, azonban a labda elkerülte a kapu bal oldalát.

20. perc - Egy jobb oldali beadást követően Asamoah elé került a labda a kaputól 15 méterre. A vendégek védője egyből lőtt, azonban De Silvestri jókor volt jó helyen és tisztázott.

18. perc - Ansaldi csúszott be Pjanicnak igencsak keményen és szabálytalanul, de meglepetésre nem kapott lapot érte...

15. perc - Az első Juve-lehetőségnél megsürült Higuain helyett Bernardeschi állt be.

8. perc - Obi vezethette végig a labdát teljesen szabadon a Juventus térfelén, majd a tizehatos előterébe érve Belottit játszotta meg, azonban a csatár nem tudta átvenni a labdát, így odalett a hatalmas ziccer.

3. perc - Pjanic emelt Higuain elé a tizenhatoson belülre, az átadás azonban kicsit hosszúra sikeredett, így a kapujából remek ütemben kimozduló Sirigu elütötte a labdát az argentin csatár elől. Higuain ráadásul meg is sérült az akció közben.

12:35 - Elkezdődött a torinói derbi.

Megtekintések száma: 892 2018-02-18 12:10:00