Győzelemmel készült a BL-re a Roma! - VIDEÓKKAL

Különösebb megerőltetés nélkül nyert 3-0-ra a Roma a Torino ellen az olasz labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának nyitó mérkőzésén. Bár az első félidőben inkább Andrea Belottiék akarata érvényesült, a ziccereket nem sikerült gólra váltaniuk a vendégeknek. Ezt pedig kihasználták a „farkasok”, és a második félidő elején Alessandro Florenzi beadását Kosztasz Manolasz bólintotta a hálóba. Pár perccel később Daniele De Rossi növelte kettőre a fővárosiak előnyét, majd a végeredményt a csereként beálló Lorenzo Pellegrini állította be a hosszabbításban.

Győzelemmel készült a BL-re a Roma!  - VIDEÓKKAL

A MECCS ÖSSZEFOGLALÓJA:

SERIE A TIM, 28. FORDULÓ
Roma - Torino 3-0 (0-0)
Helyszín: Róma, Stadio Olimpico. Játékvezető: Fabio Maresca.
Roma: Alisson - Florenzi, Manolasz, Juan Jesus, Kolarov - Nainggolan, De Rossi (Pellegrini, 84.), Strootman (Gonalons, 89.) - Ünder (Gerson, 76.), Schick, El Shaarawy.
Vezetőedző: Eusebio Di Francesco.
Torino: Sirigu - De Silvestri, N'Koulou, Moretti, Ansaldi - Acquah (Edera, 81.), Rincón, Baselli - Iago Falqué (Niang, 68.), Belotti, Álex Berenguer.
Vezetőedző: Walter Mazzarri.
Gólszerző: Manolasz (56.), De Rossi (73.), Pellegrini (90+3.)

90+5. perc - Véget ért a találkozó.

90+3. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓL! Végleg eldönti a meccset a Roma! Egy torinói labdavesztés után öt támadó vezette rá két védőre a labdát, majd Nainggolan hozta kihagyhatatlan helyzetbe Pellegrinit, aki higgadtan gurította el a labdát Sirigu mellett. 3-0.

90. perc - Öt percet hosszabbított a játékvezető.

85. perc - A meccs képe alapján mindkét gárda érzi, hogy eldőlt a párharc.

73. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Kettőre növeli előnyét a Roma! Egy magasan szálló labdát Nainggolan csúsztatott a vendégek kapuja elé, De Rossi pedig kiválóan érkezett, és kapásból tüzelte a játékszert Sirigu kapujába. 2-0.

68. perc -
Egy gyönyörű támadás után Nainggolan készítette le a labdát Florenzinek, a jobbhátvéd azonban fölé tüzelt.

63. perc - Kolarov erősen belőtt labdájánál Sirigu volt résen.

56. perc - GÓÓÓÓÓÓÓL! Vezet a Roma! Egy bal oldali szöglet után a jobb szélre került át a labda, Florenzi beadásánál Manolasz teljesen üresen érkezett, és magabiztosan bólintott a hálóba. 1-0.

53. perc -
Nainggolan próbálkozott távolról, lövése azonban alig-alig gurult el a kapuig.

47. perc - Schick csúsztatása középre tartott, Sirigu könnyedén tudott védeni.

21:51 - Kezdetét vette a második félidő.

45+1. perc -
Véget ért az első játékrész.

45. perc - Egy percet hosszabbított a játékvezető.

43. perc - De Rossi veszítette el a labdát a saját térfelén, mely után Acquah tüzelt a tizenhatos vonaláról, de Alisson ismét résen volt és védeni tudott.

34. perc - Iago Falqué tüzelt kb 14 méterről, Alisson azonban óriási bravúrral szögletre tolta a spanyol kísérletét.

32. perc - Ünder lövése Morettiről pattant ki szögletre.

30. perc - Egy szabadrúgás kombináció után Florenzi beadása csúszott le, és így tartott kapura, azonban Sirigu könnyedén megfogta a labdát.

18. perc - Egy szögletet követően Ansaldi elé pattant a labda, a hátvéd lövése azonban csak a nézőkre jelentett veszélyt.

11. perc - A meccs elején a hazaiak bírtokolják többet a labdát, de igazi lehetőség nem adódott De Rossiék előtt.

20:48 - Elkezdődött a mérkőzés.